تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

به سادگی و تنها با وارد کردن یک کد، سیم‌کارت اعتباری خود را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنید..
.

در صورتی که مایل باشید بجای شارژ سیم‌کارت خود به صورت مداوم، هر دو ما یکبار صورتحساب دریافت کنید، و یا از سرویس‌ها و مزایای سیم‌کارت‌های دائمی برخوردار شوید، می‌توانید بدون نیاز به خرید سیم‌کارت جدید و تنها با یک کد ساده سیم‌کارت خود را از اعتباری به دائمی تبدیل کنید.

با تبدیل سیم‌کارت‌تان، در طرح پایه ثانیه‌ای سیم‌کارت دائمی قرار می‌گیرید. در صورتی که مایل باشید می‌توانید با مراجعه به صفحه پیشنهادهای تشویقی و یا طرح‌های تعرفه، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید.

  • با تبدیل سیم‌کارت به دائمی، شارژ شگفت‌انگیز و بسته‌های افزایشی اصلی (همه بسته‌ها به غیر بسته‌های رومینگ، طرح‌های تشویقی و بوم+) به حساب دائمی شما منتقل خواهند شد.
  • بسته‌های شبانه (صرف‌نظر از بازه زمانی مربوط) به حساب دائمی شما منتقل می‌شوند و در فاصله ۲ تا ۸ بامداد قابل استفاده خواهند بود.
.

برای تبدیل سیم کارت خود می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

۱- پرداخت کامل:

از طریق یکی از روش‌های زیر می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید:


اگر در حسابتان مبلغ کافی داشته باشید پس از شماره‌گیری کد یا اقدام از طریق اپلیکیشن، مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از اعتبار سیم‌کارتتان کسر می‌شود.
اگر تمایل داشته باشید یا مبلغ اعتبارتان کافی نباشد، می‌توانید هزینه تبدیل سیم‌کارت به دائمی را از حساب بانکی خود پرداخت کنید. 
 

۲- پرداخت قسطی:

در این روش، شما می‌توانید مبلغ مورد نیاز را مطابق جدول زیر، به صورت قسطی پرداخت کنید:

عملیات پرداخت اولیه مبلغ هر قسط تعداد اقساط روش پرداخت
تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ۱۰,۰۰۰ تومان ۲۰,۰۰۰ تومان ۲ شماره گیری کد #۷۰* یا #۹*۱*۵۵۵* مراجعه به نمایندگی‌ها یا مراکز فروش و خدمات

بدین ترتیب با شماره‌گیری کدهای دستوری فوق، سیم‌کارت شما به دائمی تبدیل خواهد شد و می‌توانید باقیمانده مبلغ را در ۲ صورتحساب آتی پرداخت کنید.

  • در پرداخت قسطی در صورت تمایل، در هر زمان می‌توانید با شماره‌گیری کد #۱۱*۱*۵۵۵* درخواست کنید که باقیمانده هزینه را به صورت یکجا پرداخت نمایید.
  • پس از درخواست تبدیل سیم‌کارت به هریک از روش‌های مذکور، خط اعتباری شما، ظرف مدت ۲۴ ساعت به دائمی تبدیل می‌شود.
  • در صورت وجود مبلغی بیش از مبلغ مورد نیاز جهت تبدیل سیم‌کارت، باقیمانده اعتبار شارژ شده و شارژ شگفت‌انگیز به حساب سیم‌کارت دائمی شما منتقل می‌شود.

  • اطمینان حاصل کنید که ثبت‌نام سیم‌کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد؛ زیرا در غیر این صورت، تبدیل نوع سیم‌کارت امکان‌پذیر نخواهد بود.
  • ارائه کد پستی صحیح و تکمیل ثبت نام سیم کارت الزامیست.
  • برای اطلاعات بیشتر به صفحه ضوابط و شرایط تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی مراجعه کنید.

ممکن است دوست داشته باشید:

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×