محصولات و خدمات دیجیتال

دنیای دیدنی‌ها از دریچه لنز

مجموعه‌ای جذاب از فیلم، سریال، موسیقی و کنسرت‌های آنلاین

محصولات و خدمات دیجیتال

در راستای تحقق زندگی دیجیتال و به عنوان اپراتور پیشرو در ارائه محصولات نوین، ایرانسل اقدام به توسعه و ارائه خدمات دیجیتال برای مشترکان حقیقی و سازمانی نموده است. برای آشنایی با «محصولات دیجیتال» و «راهکارهای کسب وکار دیجیتال» به قسمت مربوطه مراجعه کنید.

راهکارهای دیجیتال محصولات دیجیتال
یلو ادوایز

یلو ادوایز راهکار دیجیتالی ایرانسل برای اجرای هوشمندانه خدمات مختلف تبلیغاتی است. این پلتفرم با استفاده از بسترها و رسانه‌های دیجیتال ایرانسل به انواع شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف استارتاپی، کوچک و بزرگ کمک می‌کند تا عنوان تجاری و جایگاه خود را در بازار ارتقا دهند. برای اطلاعات تکمیلی به وب‌سایت اختصاصی این سرویس مراجعه کنید.

بیشتر بدانید
دانا پلاس

داناپلاس پلتفرمی جهت برگزاری کلاس‌های آنلاین، جلسات‌ کاری و وبینار می‌باشد. این پلتفرم با فراهم‌کردن امکاناتی چون ایجاد کلاس‌های زیرمجموعه، برگزاری نظرسنجی و به اشتراک‌گذاری انواع فایل تلاش می‌کند کلیه نیازهای حوزه‌های مختلف آموزش آنلاین به خصوص مدارس و مراکز آموزشی را در این زمینه تامین نماید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

بیشتر بدانید
یلوهاب

یلوهاب بازاری دیجیتال است که از آن برای تبادل API استفاده می‌شود. در این بستر، توسعه‌دهندگان API می‌توانند با فروش APIهای خود به توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها، استارتاپ‌ها و شرکت‌‌های فعال در حوزه کسب‌وکار، درآمد کسب کنند. همچنین علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این وب‌سایت اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند و به تبادل دانش بپردازند.

بیشتر بدانید

با ایرانسل بر مدار تکنولوژی

از زمانی که در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شدیم تا به امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده‌ایم. همواره سعی کرده‌ایم خدمات و محصولاتی نوآور و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ارائه کنیم. برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه دادیم؛ اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را راه‌اندازی کردیم؛ گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم خانگی و اداری را فراهم آوردیم؛ و موفق به آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) شده‌ایم. کسب عنوان «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» گواه تلاش‌های ماست. در ادامه این مسیر به عنوان «اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران»، برنده «جایزه سال تحول دیجیتال» شدیم. با ما در این راه همراه باشید و زندگی دیجیتال را با ما تجربه کنید.