درباره ریتم

ریتم یک اپلیکیشن جامع موسیقی است. شما می‌توانید به‌راحتی موزیک گوش کنید، آهنگ‌های مورد علاقه خود را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید، پلی‌لیست بسازید و موزیک دلخواه‌تان را به عنوان آهنگ پیشواز روی خط ایرانسل خود فعال کنید.

ویژگی های ریتم

با استفاده از ریتم می­توانید آهنگ‌های محبوب‌تان را یکجا داشته باشید و به راحتی و در هر زمان به آرشیوتان سر بزنید و از شنیدن موسیقی لذت ببرید.

خرید و مدیریت اشتراک

تمام ویژگی‌های یک اپلیکیشن موسیقی

جدیدترین موزیک‌ویدیوها

مدیریت آهنگ‌های پیشواز

مجموعه کاملی از موسیقی‌های مجاز ایرانی

دانلود اپلیکیشن ریتم

اگر اپلیکیشن ریتم رو روی موبایل خودتون ندارید، می‌تونید از اینجا دانلودش کنید.

نسخه IOS

در رابطه با ریتم سوالی دارید؟

کاربرانی که اشتراک نداشته باشند اما با اینترنت ایرانسل از ریتم استفاده کنند، به تمام بخش‌ها دسترسی خواهند داشت و ترافیک به صورت تمام‌بها برایشان محاسبه می‌شود. با خرید اشتراک، ترافیک به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود. دیگر کاربرانی که اشتراک ندارند و با استفاده از اینترنت‌های خانگی و دیگر اپراتورها قصد استفاده از ریتم را داشته باشند، تنها به دموی محتواها دسترسی خواهند داشت و نیاز دارند اشتراک ریتم را تهیه کنند. علاوه بر این، تمامی کاربران با خرید اشتراک به بخش‌های ویژه، مانند دانلود آهنگ، دسترسی خواهند داشت.

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن ریتم وارد بخش پروفایل شوید و بخش «پیشوازهای فعال من» را انتخاب کنید. در این قسمت پیشوازهای فعال روی خط شما، نمایش داده می‌شود. بر روی علامت سه نقطه بزنید و گزینه حذف را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید با انتخاب گزینه غیرفعال‌سازی، پیشواز خود را تنها به طور موقت غیر فعال خواهید کرد و امکان فعال‌سازی دوباره بدون پرداخت هزینه مجدد وجود دارد.

با جست‌وجوی هر آهنگ، در صفحه پخش آهنگ، گزینه فعال‌سازی آهنگ پیشواز همان آهنگ وجود دارد و با کلیک روی آن، به صفحه برش‌های پیشنهادی پیشواز منتقل خواهید شد.