banner

روش‌های تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

خانه محصولات و خدمات اطلاعات سیم کارت تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

شما می­توانید بدون نیاز به خرید سیم‌کارت جدید و تنها با یک کد ساده، سیم‌کارت اعتباری خود به را دائمی تبدیل کنید و از  مزایا و هدایای تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ایرانسل برخوردار شوید.

 

 • مزایا و هدایای تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ایرانسل
 • روش‌های تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

  ۱. سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من و نسخه وب ایرانسل‌من (آنلاین):

  • از مسیر: منوی سمت راست (اندروید) > خدمات (سیم‌کارت) > تبدیل سیم‌کارت به دائمی

  ۲. کددستوری تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی (آفلاین)

  • شماره‌گیری کد *۷۰#

  ۳. مراجعه به مراکز فروش و خدمات و نمایندگی‌ها (حضوری)

 • هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

  هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی بر اساس قیمت سیم‌کارت دائمی تعیین می‌گردد و شما می‌توانید با شماره‌گیری کد *۷۰# از قیمت اختصاصی خود مطلع شوید.

  برای پرداخت هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی:

  اگر  به اندازه مبلغ مورد نیاز شارژ داشته باشید، پس از شماره‌گیری کد یا ثبت درخواست از طریق ایرانسل‌من،  هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از اعتبار سیم‌کارت شما کم می‌شود. در غیر اینصورت، اگر مبلغ اعتبارتان کافی نباشد، می‌توانید هزینه تبدیل را از حساب بانکی خود پرداخت کنید.

  اگر سیم‌کارت اعتباری شما، بیشتر از مقدار مورد نیاز برای تبدیل شارژ داشته باشد؛ باقیمانده اعتبار شارژ شده و شارژ شگفت‌انگیز  (به‌غیر از هدیه شارژ شگفت انگیز) به حساب سیم‌کارت دائمی شما منتقل می‌شود و می­توانید از آن برای پرداخت قبض، خرید بسته و موارد دیگر استفاده کنید.

 • نکات و قوانین تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی (حتما مطالعه کنید)

  مانده اعتبار حساب سیم‌کارت اعتباری مشترک و بسته‌های افزایشی اصلی به حساب سیم‌کارت دائمی منتقل خواهد شد. این موضوع شامل شارژ شگفت‌انگیز نیز خواهد بود. با این‌حال، شارژ شگفت‌انگیزی که به‌صورت هدیه به مشترک اختصاص یافته باشد، بسته‌های رومینگ، کلیه بسته‌های هدیه،  موارد ذکر شده در قسمت «پیشنهادها»، طرح‌های تشویقی موجود و آتی، اعتبار موجود در کیف‌دیجیتال و بسته‌های ترکیبی شخصی‌سازی شده از جمله بوم پلاس قابل انتقال نیست. علاوه بر این، اشتراک سرویس پیشواز نیز لغو می‌شود و آهنگ‌های پیشواز فعال در حساب‌کاربری حذف خواهند شد.

  پس از درخواست تبدیل سیم‌کارت، خط اعتباری شما تا ۲۴ ساعت بعد به دائمی تبدیل می‌شود.

  مطمئن شوید که ثبت‌نام سیم‌کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد و کدپستی واردشده درست باشد؛ زیرا در غیر این صورت، سیم‌کارت شما به دائمی تبدیل نخواهد شد.

  ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، بسته‌های هدیه ویژه به آن تخصیص داده می‌شوند.

  بسته‌های اینترنت هدیه ,شبانه و چندکاربره نسبت به بسته‌های اینترنت معمولی اولویت مصرف بالاتری دارند. یعنی اگر یک بسته اینترنت معمولی را خریداری و فعال کرده باشید و بسته هدیه‌ای به شما تعلق بگیرد یا بسته شبانه یا چندکاربره ای را فعال کنید، مصرف اینترنت شما ابتدا از بسته هدیه ,شبانه یا چندکاربره خواهد بود.

  اولویت استفاده از بسته‌های سیم‌کارت را می‌توانید اینجا ببینید.

  برای اطلاعات بیشتر  در خصوص شرایط و ضوابط مربوطه به صفحه ضوابط و شرایط تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی مراجعه کنید.

  برای مطالعه متن کامل «قرارداد اشتراک تلفن همراه دائمی ایرانسل» به این صفحه مراجعه کنید.