روش‌های شارژ.

روش‌های شارژ

با روش‌های متنوع شارژ، در هر شرایط زمانی و مکانی که باشید، می‌توانید به راحتی سیم‌کارت خود را شارژ کنید و از خدمات و محصولات ما لذت ببرید.

.
اگر شارژ خط اعتباری شما تمام شده و به هر دلیلی نمی‌توانید شارژ بخرید، می‌توانید با شماره گیری کد #۸۱۰* سیم‌کارت خود را به مبلغ حداقل ۵۰۰ تومان شارژ کنید و از اعتبار موجود برای تماس خود استفاده کنید. 
 

 • مبلغ اعتبار و هزینه تراکنش در شارژ بعدی از حساب شما کسر می‌شود.

.


بعد از خرید کارت شارژ با شماره‌گیری #555* و انتخاب مدیریت حساب می‌توانید سیم‌کارت خود را شارژ کنید. این کد همچنین امکاناتی از قبیل موارد زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

.


از طریق حساب بانکی خود می‌توانید به صورت خودکار سیم‌کارتتان را به میزانی که تعیین کرده‌اید،‌ شارژ کنید. بدین ترتیب هر گاه اعتبار شما به 200 تومان برسد، سیم‌کارت‌تان به صورت خودکار به میزانی که تعیین کرده‌اید و از طریق حساب بانک انتخابی شما، شارژ می‌شود.

در صورتی که در هر یک از بانک‌های زیر حساب داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین این سرویس را فعال کنید.

 • بانک ملت:
  با استفاده از همراه بانک یا مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک ملت (حساب های ریالی شما > مدیریت قبض و خرید شارژ سیم کارت اعتباری > درخواست بانک پرداخت) می توانید این سرویس را به صورت رایگان فعال کنید.

 • بانک سامان:
  با مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک سامان (خدمات شارژ >  شارژ خودکار ) می توانید این سرویس را به صورت رایگان فعال کنید.

 • بانک ملی:
  با مراجعه به صفحه بانکداری اینترنتی بانک ملی (سامانه بام) (قسمت شارژ خودکار) می توانید این سرویس را به صورت رایگان فعال کنید.
.

از خط اعتباری یا دائمی ایرانسل‌تان، خط اعتباری دوستان‌تان را تلفنی شارژ کنید.

اطلاعات بیشتر
.


با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز یا دستگاه‌های کارت‌خوان (POS)، گزینه «شارژ سیم‌کارت ایرانسل» و مقدار شارژ مورد نظر خود را انتخاب کنید و رسید حاوی شماره رمز را دریافت کنید. رمز را با استفاده از کد دستوری زیر وارد نموده و سیم کارت خود را شارژ کنید:

#کد رمز 12 یا 16 رقمی*141*

بانک های طرف قرارداد :

ملت، سامان، پارسیان، ملی، آسان پرداخت

اگر دستگاه قادر به چاپ رمز شما نبود، میتوانید با استفاده از همان کارت بانکی و همان دستگاه، نسبت به درخواست پرینت مجدد اقدام کنید.

.


با این روش می‌توانید سیم‌کارت اعتباری و یا حساب وایمکس اعتباری دوستانتان را شارژ کنید.  برای شارژ سیم‌کارت اعتباری کد زیر را شماره‌گیری کنید:

 

#شماره اعتباری مقصد*شماره رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۱*

 • لطفاً شماره اعتباری مقصد را با ساختار «××××××××۹۳» وارد کنید.
 • بابت ارائه این سرویس، تنها ۵۰ تومان از اعتبار ارسالی کسر خواهد شد.برای شارژ حساب وایمکس کد زیر را شماره‌گیری کنید:

 

#شناسه وایمکس*شماره رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی*۱۴۱*

 • لطفاً شناسه وایمکس را با ساختار «××××××××۹۴» وارد کنید.
 • هیچ هزینه‌ای از اعتبار ارسالی برای شارژ حساب وایمکس کسر نخواهد شد.
.

شما مشترکان اعتباری با استفاده از این طرح تشویقی می‌توانید کل مبلغ شارژ خریداری‌شده را به یک بسته اینترنت اختصاص دهید. برای این کار لازم است تا کارت شارژ بخرید و کد #رمز شارژ*145* را شماره‌گیری کنید.

نوع شارژ به همراه معادل حجم اینترنت و مهلت استفاده از آن در جدول زیر آورده شده است:

مبلغ شارژ (تومان) حجم اینترنت (مگابایت) مهلت استفاده
1,000 40 3
2,000 100 5
5,000 270 10
10,000 600 15
20,000 6500 20

برای اطلاع از میزان اعتبارتان می‌توانید کد #4*1*555* را شماره‌گیری کنید و یا از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده نمایید.

.

با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم آن و شماره‌گیری #1*7* می‌توانید قبض سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید. با شماره‌گیری #3*7* نیز می‌توانید قبوض آب، برق و... را پرداخت کنید.

.
.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×