.

تابستان با ایرانسل

در جشنواره تابستان با ایرانسلی شدن از پیشنهادهای ویژه‌ای شامل تخفیف در قیمت سیم‌کارت و مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان، سیم‌کارت هدیه و مکالمه رایگان با کد شگفتی‌های ایرانسل بهره‌مند شوید
.

یک ماه مکالمه رایگان!

50% تخفیف سیم‌کارت و تجربه تعرفه مقرون‌به‌صرفه 33/3 تومان در دقیقه فقط با خط دائمی ایرانسل

.

برای شما که ایرانسلی هستید
دائمی
.
.
.

روزانه یک ساعت مکالمه رایگان

همه شما مشترکان دائمی ایرانسل از این پس می‌توانید با نرخ تخفیفی 33/3 تومان در دقیقه از تعرفه ثابت تماس با هر خطی در داخل کشور لذت ببرید.

شما همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد #1*4444* در هر روز، از 1 ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوید.

دائمی
اعتباری
.
.
.

شگفتی ادامه دارد!

شما مشترکان اعتباری می‌توانید هر روز با شماره‌گیری کد #1*4444* و پرداخت تنها 150 تومان، 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید!

  • این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد فعال می‌شود و شما می‌توانید در هر تعداد تماس که مایل بودید 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید.
  • مکالمه‌های 10 برابری و بسته‌های اینترنت تخفیفی هم همچنان در کد شگفتی‌ها در دسترس شما هستند.

مشترکان دائمی هم می‌توانند با شماره‌گیری #1*4444* هر روز از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوند.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

سریع باش تا برنده باشی

اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل 4 و 4/5) از 14 گیگابایت اینترنت همراه هدیه 14 روزه بهره‌مند شوید و علاوه بر آن در قرعه‌کشی «هر روز یک گوشی تلفن همراه هوشمند» شرکت کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

هدیه دعوت از دوستان

با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره 3116 و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G هر دو از یک روز اینترنت نامحدود رایگان لذت ببرید! یک روز اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.

برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی 4G داشته باشد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن « ایرانسل‌من » دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از یک روز اینترنت نامحدود رایگان برخوردار می‌شوید!

بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.

دائمی
اعتباری
.
.
.

تا 80 درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسلی می توانید تا 80% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #1*135* از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
اعتباری
.
.
.

سیم‌کارت دائمی، تعرفه تخفیفی ثابت و اینترنت و مکالمه رایگان!

تابستان امسال می‌توانید سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل را با 50% تخفیف ویژه بخرید، سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید و یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید تا علاوه بر بهره‌مندی از تعرفه 33/3 تومانی در هر دقیقه تماس با همه خطوط همراه یا ثابت کشور، 20 گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار 30 روز دریافت کنید. همچنین از ماه دوم و به مدت 6 ماه هر ماه 1 گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار 30 روز دریافت خواهید کرد و از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت خود تا یک ماه، همه مکالمه‌های ایرانسلی شما رایگان خواهد بود!

 
  • بسته 20 گیگابایتی هدیه ظرف حداکثر 72 ساعت برای شما فعال می‌شود.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه

با خرید سیم‌کارت اعتباری، ترابرد به ایرانسل و یا خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، می‌توانید پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، 1000 مگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 1000 پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار 7 روز دریافت کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

فروش ویژه مودم‌های اینترنت همراه

همه شما علاقه‌مندان دسترسی به سریع‌ترین اینترنت کشور می‌توانید گزینه مناسب خود را از میان مودم‌های 4 و4/5 همراه خریده و علاوه بر یک سیم‌کارت رایگان 4G 10گیگابایت اینترنت همراه هدیه با مهلت 30 روزه هم دریافت کنید.

  • بسته اینترنت هدیه حداکثر ظرف 7 روز از تاریخ فعال‌سازی سرویس در حساب شما منظور می‌شود.
  • برای بهره‌مندی از اینترنت هدیه، ضروریست از سیم‌کارت ارائه شده استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

50 درصد تخفیف مودم‌های TD-LTE

در طول جشنواره تابستان مودم‌های اینترنت نسل 4 و 4/5 ثابت (TD-LTE) با 50% تخفیف در اختیار شما قرار گرفته‌اند.همچنین شما می‌توانید هر یک از مودم‌های داخلی GP-2101 یا TK-2510 را تنها با قیمت 149,900 تومان خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.
.
.

تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم اینترنت ثابت نسل 4 و 4/5

اگر از کاربران وایمکس ایرانسل هستید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل درخواست خود را برای تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم TD-LTE ثبت کنید. مودم جدید شما بدون هزینه تحویل و برایتان نصب خواهد شد. از آخرین و سریع‌ترین نسل اینترنت ثابت لذت ببرید!

مشاهده بیشتر

  • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
  • بسته‌های هدیه، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت فعال می‌شوند.
  • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید: