X

جشنواره زمستانی ایرانسل

1 دی تا 30 اسفند 1395
پیشنهادهای تشویقی

#1*4444* کد شگفتی‌های ایرانسل
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

کد شگفتی‌های ایرانسلی به طور خودکار الگوی مصرف شما را تشخیص می‌دهد و پیشنهادی خاص خودتان ارائه می‌کند! با شماره‌گیری #1*4444* بسته‌های مکالمه، پیامک و یا اینترنت همراه منحصر به خودتان را با قیمت تخفیفی ویژه دریافت کنید.

تبریک عید را مهمان ما باشید!
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

برای بهره‌مندی از این هدیه فوق‌العاده، کافیست در فاصله 1 دی تا 29 اسفند 1395، 180 دقیقه تماس ایرانسلی داشته باشید تا بتوانید از 3 تا 15 فروردین 1396، با هر تماس ایرانسلی بیش از 5 دقیقه، تا 50 دقیقه مکالمه رایگان در همان تماس دریافت کنید!

تا 80% تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

پاییز امسال تا 80% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #1*135*از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

با ما از آرزوهات بگو (تمدید شد!)
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

تا 30 اسفند تمدید شد! فکرش را بکنید؛ شاید شما برنده جایزه 700,000,000 تومانی ایرانسل باشید...! سیم‌کارت اعتباری یا دائمی بخرید، یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید تا پس از فعال‌سازی سیم‌کارت در این قرعه‌کشی هیجان‌انگیز شرکت داده شوید.

بسته اینترنت هدیه!
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

در فاصله 1 دی تا 29 اسفند 1395 ایرانسلی شوید و با فعال‌سازی سیم‌کارت و برقراری اولین ارتباط (شامل تماس، پیامک یا استفاده از اینترنت همراه) پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، از 500 مگابایت اینترنت رایگان روزانه به علاوه 500 مگابایت اینترنت شبانه رایگان با اعتبار یک هفته لذت ببرید!

  • بسته اینترنت شبانه از 2 بامداد تا 8 صبح قابل استفاده است.
  • این بسته شامل مشترکان اینترنت TD-LTE نمی‌شود.

بسته ترکیبی هدیه
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

در فاصله 1 دی تا 29 اسفند 1395 با خرید سیم‌کارت اعتباری یا دائمی از وب‌سایت shop.irancell.ir یک بسته ترکیبی هدیه بگیرید! این بسته شامل 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 1000 پیامک فارسی ایرانسلی و 1000 مگابایت اینترنت همراه است.

  • بسته ترکیبی هدیه،حداکثر ظرف 72 ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت فعال خواهد شد و 7 روز اعتبار دارد.

همه به ایرانسل دعوتند!
مشترکان اعتباری مشترکان دائمی

با پیامک نمودن شماره دوستان و آشنایان خود به 3119 آنها را به ایرانسل دعوت کنید و هدیه بگیرید! کافیست فرد دعوت شده، از طریق وب سایت http://shop.irancell.ir/sim نسبت به خرید سیم‌کارت اقدام کند. در این صورت 500 مگابایت اینترنت همراه یک روزه به شما تعلق می‌گیرد. فرد دعوت شده باید در زمان ثبت‌نام سیم‌کارت ایرانسل، شماره تلفن همراهی که با آن به ایرانسل دعوت شده است را وارد کند.

علاوه بر این، شما می‌توانید دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا برنامه کاربردی « ایرانسل‌من» را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کنند، هر دوی شما از یک بسته اینترنت همراه هدیه (با اعتبار یک روز) برخوردار می‌شوید!

  • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
  • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.
تماس با ما
تلفن همراه:
۷۰۰ (از خطوط ایرانسل)
۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط)
وایمکس:
۷۰۷ (از خطوط ایرانسل)
۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط)