ایرانسل من یک سوپر اپلیکیشن همه‌کاره است!

با ایرانسل من نه تنها می‌توانید حساب ایرانسلی‌تان را به ساده‌ترین شکل مدیریت کنید، بسته‌های اینترنت و مکالمه را به‌راحتی بخرید، قبض سیم‌کارت دائمی‌تان را پرداخت کنید یا حساب سیم‌کارت اعتباری‌تان را شارژ کنید، بلکه به بازار بزرگی از محصولات و خدمات متنوع دیجیتال ایرانسلی و غیر ایرانسلی هم دسترسی دارید و از نصب تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های  محصولات و خدمات دیجیتال بی‌نیاز می‌شوید!

امکانات سوپراپلیکیشن ایرانسل من

جشنواره‌ها، هدیه‌ها و پیشنهادهای ویژه

با استفاده از گزینه «دعوت از دوستان» در منوی اصلی نسل جدید سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن، دوستانتان را به استفاده از ایرانسلمن دعوت کنید تا بعد از نصب و اولین ورودشان، هر دو ۵۰ گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار همان روز دریافت کنید.

اگر تا به حال ایرانسل من را روی تلفن همراهتان نصب نکرده باشید، با اولین نصب و ورود به نسل جدید سوپر اپلیکیشن ایرانسل من یک بسته اینترنت ۵۰ گیگابایتی با اعتبار همان روز فعالسازی هدیه می‌گیرید!

  • در صورتی که قبلا هدیه اولین ورود را با نصب نسخه‌های قدیمی‌تر ایرانسل من دریافت کرده باشید، این هدیه در ورود به نسل جدید ایرانسل من دوباره به شما تعلق نمی‌گیرد.
  • هدیه بسته اینترنت ۵۰ گیگابایتی ویژه اولین نصب و ورود به نسل جدید سوپر اپلیکیشن ایرانسل من است و درنتیجه به اولین نصب و ورود به نسخه‌های قدیمی‌تر ایرانسل من اختصاص نمی‌گیرد.
  • اگر ۳۰ تا ۹۰ روز است که به ایرانسل‌من سر نزده‌اید، با اولین ورود پس از این مدت، حداقل یک گیگابایت اینترنت و یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان با اعتبار همان روز هدیه بگیرید.

 

  • اگر بیشتر از ۹۰ روز از آخرین ورودتان به ایرانسل‌من می‌گذرد، با اولین ورود پس از این مدت، ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۲۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی رایگان با اعتبار همان روز هدیه بگیرید.

 

* این هدایا با ورود به ایرانسل‌من از طریق نسخه‌ اندروید و یا نسخه تحت وب سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من به شما تعلق می‌گیرد.

اولین نفر از جشنواره‌های سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من باخبر شوید:

ثبت

با سوپراپلیکیشن «ایرانسل‌من» چه کاری می‌توان کرد؟

ایرانسل من خدمات متنوعی را به صورت یکجا به شما ارائه می‌دهد.

< >

مجموعه‌ای از امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد

خدمات خود را در ایرانسل‌من ارائه دهید

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و تمایل دارید خدمات خود را در سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من ارائه دهید، می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و منتظر  تماس کارشناسان ایرانسل باشید.

ثبت درخواست همکاری

خدمات خود را در ایرانسل‌من ارائه دهید

Group-7346

دانلود سوپراپلیکیشن ایرانسل من

در مرورگر سافاری آدرس my.irancell.ir را وارد کنید.

پس از ورود به صفحه، در نوار پایین صفحه دکمه را انتخاب کنید.

بر روی گزینه Add to Home Screen کلیک کنید.

گزینه Add را انتخاب کنید.

آیکن اپلیکیشن ایرانسل‌من به صفحه اپلیکیشن‌های گوشی شما اضافه شده است. با کلیک بر روی آن وارد برنامه شوید.

پرسش‌های متداول

برای ورود به ایرانسل‌من، می‌توانید از رمز یکبارمصرف ارسالی به شماره همراه یا ایمیل ثبت‌شده‌تان استفاده کنید. کاربران اینترنت ثابت با ثبت شماره تلفن همراه خود رمز یکبار مصرف را دریافت خواهند کرد. با تعریف‌کردن یک رمز عبور ایرانسلی، می‌توانید همیشه به‌سادگی با همان رمز وارد برنامه شوید.

خیر، سیم‌کارت شما می‌تواند در گوشی و مودم دیگری باشد. برای ورود به این برنامه کاربردی تنها کافیست شماره ایرانسل یا رمز عبور ایرانسلی شماره خود را در فیلد مشخص‌شده ثبت کنید.

بله. با ورود به برنامه ایرانسل‌من، در همان صفحه اصلی مقدار مانده تمام بسته‌های افزایشی، اعتبار سیم‌کارت اعتباری یا میزان بدهی سیم‌کارت دائمی نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید از جزئیات کارکرد سیم‌کارت خود مطلع شوید.

بله. در صفحه اصلی روی گزینه «خرید بسته» ضربه بزنید تا بسته‌های متنوعی با قیمت، حجم و اعتبار زمانی گوناگون برایتان نمایش داده شود. هزینه خرید این بسته‌ها از اعتبار سیم‌کارت شما کسر یا در صورتحساب سیم‌کارت دائمی‌تان محاسبه می‌شود.

بله. شما می‌توانید در قسمت «ارتباط با ما» درخواست‌ها، پیشنهادها یا انتقادهای خود را ثبت کنید.

بله. با توجه به نوع سیم‌کارتتان، با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید ریز مکالمات‌تان را ببینید:

سیم‌کارت‌های دائمی: حساب من > پروفایل > صورتحساب > دریافت صورت‌حساب/ریزکارکرد دوره‌های پیشین

سیم‌کارت‌های اعتباری: حساب من > پروفایل > تاریخچه > جزئیات کارکرد ۳ ماه آخر

ایرانسل‌من به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل دسترس است.