banner

سیمبا؛ پلتفرم تخصصی کودک و نوجوان

سیمبا؛ پلتفرم تخصصی کودک و نوجوان

سیمبا پورتالی برای ورود کاربران کودک و نوجوان به دنیای دیجیتال است. از این طریق، کودکان به انواع محتواهای دیجیتالی مانند ویدئو، برنامه و بازی دسترسی خواهند داشت.

با استفاده از این پلتفرم که توسط شرکت ایرانسل در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است، می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های محبوب خود را بصورت آنلاین در کنار خانواده تماشا کنید. مشاهده پیش‌نمایش فیلم و سریال‌ها، جستجوی صوتی و نوشتاری سریع مجموعه انتخابی، امکان پخش تصادفی و متوالی محتواهای کودکان، دسترسی به آرشیوی از پرطرفدارترین فیلم‌ها و انیمیشن‌ها، امکان تنظیم زمان استفاده از سرویس، امکان دسترسی به محتواهای متناسب با رده سنی کودک و نوجوان، دسترسی به انواع خدمات ویژه کودکان و نوجوانان از طریق قسمت بازارگاه، امکان دریافت امتیاز بر اساس فعالیت‌های مختلف و تبدیل امتیازها به جوایز متنوع از جمله قابلیت‌های پلتفرم سیمبا است.

با دسترسی به اینترنت ایرانسل، فرزند شما می‌تواند به آسانی و در سریع‌ترین زمان ممکن برنامه‌های موردعلاقه خود را به صورت آنلاین در سیمبا مشاهده کند. همینطور برای مشترکان اینترنت سایر اپراتورها امکان پرداخت آنلاین هزینه مربوط به خرید اشتراک ماهانه، سه‌ماهه و شش‌ماهه در نظر گرفته شده است. پس از  پرداخت حق‌ اشتراک می‌توانید در مدت زمان اشتراک به کلیه محتواهای موجود در سیمبا دسترسی داشته باشید و به تماشای برنامه‌های موردعلاقه خود بپردازید. خدمات و محتوای ارائه‌شده در سیمبا، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است و هر گونه بهره‌برداری و سوءاستفاده از محتوای آن، پیگرد قانونی دارد.
­
نظرات و پیشنهادهای سازنده شما موجب بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده خواهد شد.