banner

معرفی ایرانسل

خانه درباره ما معرفی ایرانسل

تاریخچه

از قدیم با شماییم

از زمانی که در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شدیم تا به امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده‌ایم. همواره سعی کرده‌ایم خدمات و محصولاتی نوآور و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ارائه کنیم. در سایه تلاش شبانه‌روزی، شش سال متوالی به عنوان پر افتخار «برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی سال کشور» دست یافتیم. برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه دادیم؛ اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را راه‌اندازی کردیم؛ گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم خانگی و اداری را فراهم آوردیم؛ و موفق به آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) شده‌ایم. کسب عنوان «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» گواه تلاش‌های ماست.

مشاهده بیشتر
history

دستاوردها

همواره تلاش کرده‌ایم بهترین باشیم

ما به هدف خود که نوآوری، تحرک و نشاط در بازار تلفن همراه بوده دست یافته و در این راه بسیار تقدیر شده‌ایم. نشان «استاندارد بین‌المللی تکنولوژی و کیفیت برتر در صنایع ارتباطات اتحادیه اروپا»، نشان ویژه «رضایتمندی مشتری در حوزه ارتباطات»، لوح تقدیر به عنوان «اپراتور برگزیده در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات»، لوح تقدیر دومین نمایشگاه خدمات پس از فروش و ارتقای رضایت‌مندی مشتریان و تندیس و لوح تقدیر به عنوان «تنها شرکت پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» به انتخاب مجمع جهانی نشان منتخب، تنها بخشی از تقدیرها و افتخاراتی هستند که در راه خدمت به شما کسب کرده‌ایم.

مشاهده بیشتر

فرصت‌های شغلی

آرامش در محیط کار را با ما تجربه کنید

ما در این سال‌ها بیش از ۵۰ هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده‌ایم. خانواده ایرانسل را گسترده‌تر کرده‌ایم تا بتوانیم محصولات و خدماتی نوآور و به‌روز ارائه کنیم. ما پذیرای شما در محیط کاری تیمی، پرنشاط و خلاق هستیم. تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا با شما آشنا شویم. شاید شما همکار بعدی ما باشید!

مشاهده بیشتر

اهداف

موفقیت‌هایی که در این مسیر به دست آورده‌ایم

ما رویای آن را داریم تا در ارائه دنیایی از خدمات دیجیتالی جدید و جسورانه به شما پیشرو باشیم. در همین راستا منابع خود را به روشنایی بخشیدن هر چه بیشتر به افق زندگی مشتریانمان اختصاص داده‌ایم. در این راه اهدافی پیش رو داریم که ما را به ادامه راه امیدوار می‌کند. ارزش آفرینی و خلق تجربه‌ای متفاوت برای مشتریان، بهبود مشتری مداری بخش‌های خدمات‌رسان به مشتریان و فعالیت بر اساس اصول نوآوری در همه امور بخشی از دغدغه‌های ماست تا بتوانیم همیشه بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

مشاهده بیشتر
ah7

حمایت‌های مالی

حمایت‌های مالی خود را به ما بسپارید

با درک مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش می‌کنیم تا به جامعه‌ای که در آن فعالیت داریم خدمت‌رسانی کنیم. در همین راستا تا به امروز حامی مالی رویدادهای بزرگ ورزشی، هنری، مدیریتی و فناوری بوده‌ایم و همچنین سوابقی چون عقد قرارداد همکاری با سازمان‌های یاری‌رسان را نیز در کارنامه خود داریم. همواره در جهت ساختن جامعه‌ای شادتر و محیطی بهتر برای زندگی، پیشرو بوده‌ایم و تلاش کرده‌ایم.

مشاهده بیشتر

اخبار

جدیدترین اخبار را دنبال کنید

در جریان آخرین رویدادهای ایرانسل قرار بگیرید. از آخرین خدمات و محصولات، فناوری‌ها، برگزاری و شرکت در رویدادهای مهم و... با خبر شوید.

مشاهده بیشتر