معرفی ایرانسل

تاریخچه

از زمانی که در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شدیم تا به امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده‌ایم. همواره سعی کرده‌ایم خدمات و محصولاتی نوآور و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ارائه کنیم. در سایه تلاش شبانه‌روزی، شش سال متوالی به عنوان پر افتخار «برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی سال کشور» دست یافتیم. برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه دادیم؛ اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را راه‌اندازی کردیم؛ گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم خانگی و اداری را فراهم آوردیم؛ و موفق به آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) شده‌ایم. کسب عنوان «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» گواه تلاش‌های ماست.

+۱۲۰۰
فروشگاه
۱۰سال
فعالیت
+۸۰۰۰۰۰۰
کاربر فعال

دستاورد ها

ما به هدف خود که نوآوری، تحرک و نشاط در بازار تلفن همراه بوده دست یافته و در این راه بسیار تقدیر شده‌ایم. موارد زیر تنها بخشی از افتخارات ایرانسل در سال‌های گذشته است:

  • نشان استاندارد بین‌المللی تکنولوژی و کیفیت برتر در صنایع ارتباطات اتحادیه اروپا
  • نشان ویژه رضایتمندی مشتری در حوزه ارتباطات
  • اپراتور برگزیده در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
  • اپراتور برگزیده در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
  • تنها شرکت پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

اهداف

ما رویای آن را داریم تا در ارائه دنیایی از خدمات دیجیتالی جدید و جسورانه به شما پیشرو باشیم. در همین راستا منابع خود را به روشنایی بخشیدن هر چه بیشتر به افق زندگی مشتریانمان اختصاص داده‌ایم. در این راه اهدافی پیش رو داریم که ما را به ادامه راه امیدوار می‌کند. ارزش آفرینی و خلق تجربه‌ای متفاوت برای مشتریان، بهبود مشتری مداری بخش‌های خدمات‌رسان به مشتریان و فعالیت بر اساس اصول نوآوری در همه امور بخشی از دغدغه‌های ماست تا بتوانیم همیشه بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

اهداف شغلی

ما در این سال‌ها بیش از ۵۰ هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده‌ایم. خانواده ایرانسل را گسترده‌تر کرده‌ایم تا بتوانیم محصولات و خدماتی نوآور و به‌روز ارائه کنیم. ما پذیرای شما در محیط کاری تیمی، پرنشاط و خلاق هستیم. تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا با شما آشنا شویم. شاید شما همکار بعدی ما باشید!

حمایت های مالی

با درک مسئولیت‌های اجتماعی خود تلاش می‌کنیم تا به جامعه‌ای که در آن فعالیت داریم خدمت‌رسانی کنیم. در همین راستا تا به امروز حامی مالی رویدادهای بزرگ ورزشی، هنری، مدیریتی و فناوری بوده‌ایم و همچنین سوابقی چون عقد قرارداد همکاری با سازمان‌های یاری‌رسان را نیز در کارنامه خود داریم. همواره در جهت ساختن جامعه‌ای شادتر و محیطی بهتر برای زندگی، پیشرو بوده‌ایم و تلاش کرده‌ایم.

اخبار

در جریان آخرین رویدادهای ایرانسل قرار بگیرید. از آخرین خدمات و محصولات، فناوری‌ها، برگزاری و شرکت در رویدادهای مهم و… با خبر شوید.