مزایای ایرانسلی ها

چون ایرانسلی هستید...!

شما عضوی از خانواده بزرگ ایرانسل هستید. ما برای اعضای خانواده‌مان، تنها یک اپراتور نیستیم، بلکه تلاش کرده‌ایم امکانات و شرایطی فراتر از یک اپراتور را برای شما فراهم کنیم تا بیشترین لذت را از زندگی دیجیتال ببرید.

سریعترین شبکه

سریعترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت همراه کشور، هر لحظه با جهان ارتباط برقرار کنید، از اخبار و رویدادهای روز آگاه شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را مطالعه کنید و کارها را آسان‌تر، سریع‌تر و با کیفیت‌تر انجام دهید.

مشاهده بیشتر

پوشش‌دهی گسترده

پوشش‌دهی گسترده

هر کجا که هستید، در خانه یا محل کار، در شهر خودتان یا در سفر، در خیابان یا جاده ... شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که باشید، با وسیع‌ترین پوشش‌دهی و آنتن‌دهی کشور با شما هستیم.

مشاهده بیشتر

مدیریت حساب آسان

مدیریت حساب آسان

با اپلیکیشن ایرانسل من، به راحتی حسابتان را مدیریت کنید. بسته‌های مورد نیازتان را بخرید یا بسازید، از جزئیات قبض خود مطلع شوید و صورتحساب‌هایتان را بپردازید. این‌ها تنها تعداد کمی از ویژگی‌های متنوع اپلیکیشن ایرانسل من است.

مشاهده بیشتر

طرح‌های تشویقی

طرح‌های تشویقی

با پیشنهادهای تشویقی ما علاوه بر استفاده از طرح‌های متنوع، از تخفیف‌های ویژه نیز برخوردار شوید. از امکانات، طرح‌های نوآورانه و خدمات ویژه ما با قیمتی مقرون به صرفه بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر

برنامه‌های کاربردی

برنامه‌های کاربردی

با اپلیکیشن‌های متنوع و به‌روز ایرانسل‌من امکان مدیریت حساب ایرانسلی، خرید آنلاین بلیت کنسرت، سینما و تئاتر، داشتن کتابخانه مجازی، دسترسی به جدیدترین آهنگ‌ها، موسیقی‌ها و بازی‌های هیجان‌انگیز و مختلف در اختیار شما است.

مشاهده بیشتر

پشتیبانی

پشتیبانی

ما متعهد هستیم که بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم. در تمامی روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما هستیم. یاری رساندن به شما افتخار ماست.

مشاهده بیشتر