کیف پول دیجیتال ایرانسل

خدمات کیف پول دیجیتال برای کاربران

کاربران ایرانسلی می‌توانند با شارژ کیف پول دیجیتال خود، محصولات و خدمات دیجیتال را با سهولت، امنیت و مزایای بیشتری خریداری کنند. شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۶* انجام می‌شود.

image

کاربردها:

خرید آسان بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک

خرید آسان از اپلیکیشن پیشواز

خرید آسان پیام‌های پیشواز

خرید آسان از اپلیکیشن بازیک

خرید آسان از اپلیکیشن دیجیتون

image

پیشنهادهای ویژه

با اولین شارژ کیف پول دیجیتال (به میزان حداقل ۱۰ هزارتومان)، ۲ گیگابایت اینترنت هدیه می‌گیرید! اعتبار این بسته هدیه تا پایان همان روز است.

هر بار که کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنید، معادل ۱۰ تا ۲۵ درصد میزان شارژ انجام‌شده به عنوان هدیه به اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال شما اضافه می‌شود. برای مثال اگر کیف پولتان را ۳۰٬۰۰۰ ریال شارژ کنید، ۱۰٪ آن یعنی ۳٬۰۰۰ ریال به عنوان شارژ هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

image
image

به زودی امکانات زیر نیز به کیف پول دیجیتال ایرانسل اضافه می‌شوند:

خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی لنز

پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل

سایر اپلیکیشن‌های مفید و مورد نیاز

autumn-image

جشن پاییزی کیف‌پول دیجیتال با جوایزه ویژه!

از اول تا ۳۰ آبان‌ماه ۱۴۰۰، با شارژ کیف‌پول دیجیتال ایرانسل در قرعه‌کشی یک دستگاه PlayStation 5 شرکت کنید و از هدایا و مزایای دیگر نیز بهره‌مند شوید.

قرعه‌کشی ماهانه:

 • در صورتی‌که مجموع شارژ کیف‌پول شما در طول این جشنواره به رقم حداقل ۵۰٫۰۰۰ تومان رسیده باشد – چه کیف‌پول خود را به‌صورت تدریجی و چه به‌صورت یک‌جا شارژ کرده باشید – می‌توانید در قرعه‌کشی یک دستگاه PlayStation 5 شرکت کنید.

هدایا و مزایا:

 • ۲ گیگابایت اینترنت هدیه، با اولین شارژ کیف‌پول دیجیتال به‌مبلغ حداقل ۱۰٫۰۰۰ تومان
 • تا ۲۵٪ شارژ هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال (ویژه استفاده از اینترنت، مکالمه و پیامک) با شارژ کیف‌پول دیجیتال

پرسش های متداول

 • چطور می‌توانم از اعتبار کیف‌پول دیجیتال ایرانسلم استفاده کنم؟
  در صورتی که اعتبار کافی در کیف‌پول شما موجود باشد، می‌توانید بسته‌های متنوع اینترنت، مکالمه یا پیامک را خریداری کنید. علاوه بر آن، می‌توانید از خدمات متنوع دیجیتال مانند اپلیکیشن‌های «چارخونه» و محتواهای سرگرم‌کننده آن‌ نظیر فیلم، موسیقی، کتاب صوتی و ده‌ها محتوای آموزشی و هیجان‌انگیز دیگر؛ در کنار خدمات و اپلیکیشن‌‌های دیجیتال مانند «بازیک»، «دیجیتون» و «اپلیکیشن پیشواز» استفاده کنید. همچنین شما همواره می‌توانید با مراجعه‌ به برنامه ایرانسل‌من لیست خدمات قابل دسترسی از طریق کیف‌پول دیجیتال ایرانسل را مشاهده کنید.
 • چگونه می‌توانم کیف‌پول دیجیتالی ایرانسلم را شارژ کنم؟

  شما می‌توانید کیف‌پول دیجیتال خود را از دو روش شارژ کنید:

  ۱) شماره‌گیری #۱*۶*

  ۲) مراجعه به صفحه کیف‌پول دیجیتال در اپلیکیشن ایرانسل‌من

 • چگونه می‌توانم کیف‌پول دیجیتال و خدمات محتوایی فعال خود را مدیریت کنم؟
  برای مدیریت حساب خدمات دیجیتال به اپلیکیشن ایرانسل‌من (بخش کیف پول دیجیتال) مراجعه کنید یا با شماره‌گیری #۶* از موجودی کیف‌پول دیجیتال خود باخبر شوید. همچنین می‌توانید با شماره‌گیری #۸۰۰* خدمات دیجیتال و محتوایی فعال خود را مشاهده و مدیریت کنید.
 • آیا امکان استفاده از کیف‌پول دیجیتال برای تمام مشترکان ایرانسل (دائمی و اعتباری) وجود دارد؟
  بله.
 • کیف پول دیجیتال ایرانسل چه مزیت‌هایی دارد؟
  استفاده از خدمات متنوع دیجیتال تنها با یک کلیک در کنار امنیت بالا، دسترسی آسان و جوایز و هدایای گوناگون، تنها شماری از مزایای بی‌نظیر این سرویس به حساب می‌آیند.
 • آیا می‌توانم با استفاده از کیف‌پول دیجیتال، بسته‌های اینترنت، مکالمه یا پیامک ایرانسل را هم خریداری کنم؟
  بله، درحال حاضر این امکان برای کاربران اعتباری و دائمی از طریق نسخه اندروید امکان‌پذیر است؛ در آینده‌ای نزدیک، نسخه‌های وبسایت و وب‌اپلیکیشن (برای کاربران دستگاه‌های iOS) نیز آماده خواهند شد.
 • آیا می‌توانم کیف‌پول دیجیتالم را به میزانی غیر از مبالغ پیش‌فرض شارژ کنم؟
  درحال حاضر امکان شارژ کیف‌پول تنها با مقادیر پیش‌فرض امکان‌پذیر است. به‌زودی امکان شارژ به میزان دل‌خواه نیز فراهم خواهد شد.
 • آیا شارژ خریداری‌شده برای کیف پول دیجیتال تاریخ انقضا دارد؟
  خیر.
 • شگفت‌انگیز دیجیتال چیست؟
  شگفت‌انگیز دیجیتال هدیه‌ای است که با شارژ کیف‌پول دیجیتال به شما تعلق می‌گیرد. این هدیه با توجه به میزان شارژ خریداری شده، ۱۰ تا ۲۵ درصد از مبلغ شارژ کیف‌پول خواهد بود. با استفاده از هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال می‌توانید از اینترنت ایرانسل، پیامک و تماس صوتی (درون شبکه ایرانسل) استفاده کنید.
 • چگونه می‌توانم از میزان اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتالم اطلاع پیدا کنم؟
  با مراجعه به برنامه ایرانسل‌من یا شماره‌گیری کد دستوری #۶* می‌توانید از میزان اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال خود اطلاع پیدا کنید.
 • چگونه می‌توانم از اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتالم استفاده کنم؟
  این هدیه به اعتبار حساب سیم‌کارت شما اضافه خواهد شد و اگر قبل از منقضی شدن آن، از اینترنت خط خود، پیامک یا تماس صوتی (داخل شبکه ایرانسل) استفاده کنید، هزینه آن‌ها ابتدا از شگفت‌انگیز دیجیتال کسر می‌شود و پس از اتمام هدیه، باقی هزینه‌ها از اعتبار سیم‌کارت شما کسر خواهد شد.
 • چگونه می‌توانم از مسابقات و پیشنهادات ویژه کیف‌پول دیجیتال مطلع شوم؟
  با شماره‌گیری #۶* یا مراجعه به منوی جانبی برنامه ایرانسل من و قسمت «سرویس‌های کیف‌پول دیجیتال»، می‌توانید از «مسابقات و پیشنهادات ویژه» و «پیشنهادات داغ کیف‌پول دیجیتال» باخبر شوید.
 • چطور می‌توانم با کیف‌پول دیجیتال، برای خرید بسته اینترنت، مکالمه یا پیامک اقدام کنم؟
  ابتدا با شماره‌گیری #۶* یا مراجعه به صفحه کیف‌پول دیجیتال در اپلیکیشن ایرانسل من، کیف‌پول دیجیتالتان را شارژ کنید و بعد با اعتبار موجود در آن مثل همیشه بسته موردنظرتان را بخرید.
 • خرید بسته اینترنت، مکالمه یا پیامک با کیف‌پول دیجیتال چه مزیتی دارد؟
  جوایز و هدایای گوناگون، تنها بخشی از مزایای بی‌نظیر این سرویس به حساب می‌آیند.
 • آیا اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال تاریخ انقضا دارد؟

  بله، مدت اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال ۷ روز  است.

  اعتبار هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال (روز) میزان شارژ هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال (ریال) درصد هدیه میزان شارژ کیف پول دیجیتال (ریال)
  ۷ ۱٬۰۰۰ ٪۱۰ ۱۰٬۰۰۰
  ۷ ۲٬۰۰۰ ٪۱۰ ۲۰٬۰۰۰
  ۷ ۳٬۰۰۰ ٪۱۰ ۳۰٬۰۰۰
  ۷ ۵٬۰۰۰ ٪۱۰ ۵۰٬۰۰۰
  ۷ ۱۵٬۰۰۰ ٪۱۵ ۱۰۰٬۰۰۰
  ۷ ۵۰٬۰۰۰ ٪۲۵ ۲۰۰٬۰۰۰
  ۷ ۱۲۵٬۰۰۰ ٪۲۵ ۵۰۰٬۰۰۰

کسب و کارهای مختلف آنلاین می‌توانند با اضافه‌کردن محصولات و خدمات متنوع و ارزشمندشان به کیف پول دیجیتال ایرانسل، فرصت مناسبی برای عرضه آنها به طیف وسیع مشترکان ایرانسل در بستر دیجیتال داشته باشند.

مزایا و فواید استفاده از کیف‌پول دیجیتال در کسب‌وکارهای آنلاین و دیجیتال

کیف‌پول دیجیتال با حذف فرآیندهای پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی، بستری کاملا امن و آسان برای عملیات‌های پرداختی فراهم کرده است و با یک‌پارچه‌سازی تراکنش‌ها، تجربه کاربری دل‌پذیری را رقم می‌زند.

جشنواره‌های گوناگون و هدایا و مزایای ویژه کیف‌پول دیجیتال، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌وکارهای متصل به این سرویس تشویق می‌کند و رضایت را از خرید افزایش می‌دهد.

ایرانسل، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، با ارائه زیرساخت‌های امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد پرشمار کاربرانش، نقشی موثر در افزایش کاربران کیف‌پول دیجیتال و در نتیجه، افزایش استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال متصل به آن ایفا می‌کند. سابقه کاربری و اعتماد به ایرانسل، کاربران را به استفاده از کسب‌وکارهای متصل به کیف‌پول دیجیتال تشویق خواهد کرد.

ثبت درخواست همکاری با کیف پول دیجیتال ایرانسل:

سازمان هایی که به ما اعتماد کردند :

brands brands brands