امکان انتقال شارژ و انتقال اینترنت ایرانسل فراهم شد.

۱۳۹۸/۱۲/۰۶

ایرانسل امکان انتقال بسته اینترنت همراه را به دیگر مشترکان ایرانسل و فعالسازی یک بسته اینترنت بر روی سیم کارت دیگری را فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل میتوانند هر یک از بسته های اینترنت روزانه ۱۵ مگابایتی، هفتگی ۱۰۰ مگابایتی و ماهانه ۲۰۰ مگابایتی را برای سیم کارت ایرانسل اعضای خانواده، دوستان و یا دیگر سیم کارت های فعال روی تبلت و مودم های همراه، خریداری و فعال کنند.
 

براساس این گزارش، مشترکان برای اهدای بسته اینترنت همراه روزانه ۱۵ مگابایتی با هزینه ۵۰۰ تومان می بایست کد #شماره سیم کارت اعتباری مورد نظر*۱*۱*۵*۵۵۵* و برای بسته هفتگی ۱۰۰ مگابایتی با هزینه ۲هزار و ۵۰۰ تومان کد #شماره سیم کارت اعتباری مورد نظر*۲*۲*۵*۵۵۵* را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شمارهگیری کنند.

 
انتقال بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی با اعتبار زمانی ۳۰ روزه هم با هزینه ۵ هزار تومان، از طریق کد #شماره سیم کارت اعتباری مورد نظر #۱*۳*۵*۵۵۵* امکان پذیر است. در این روش، شماره سیم کارت ایرانسل مورد نظر باید به  صورت  *********۰۹ وارد شود. 
 
استفاده از تمامی بسته های اینترنت ایرانسل، بدون محدودیت در سرعت و فناوری، در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل ۲، ۳ و ۴ ایرانسل در سراسر کشور امکان پذیر است.
 

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تنظیمات لازم برای استفاده از بستر اینترنت همراه مبتنی بر نسل ۲، ۳ و ۴، تعرفه‌ها و بسته‌های افزایشی اینترنت همراه، بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودم‌های ایرانسل از طریق صفحه اینترنت همراه قابل مشاهده است.
 
در حال حاضر شبکه 3G ایرانسل در بیش از ۳۰۰ شهر و دهستان و شبکه LTE/4G ایرانسل در بیش از ۷۰ شهر کشور راه‌اندازی شده است.