پیشنهادی تشویقی.

پیشنهادهای تشویقی

با ایرانسلی شدن دنیای ارتباطات خود را متحول کنید. با آخرین سرعت اینترنت همگام شوید و سالی شیرین‌تر و متفاوت را تجربه کنید.
.

برنده سانتافه باشید!

با تبدیل سیم‌کارت فعلی به 4G در قرعه‌کشی شرکت کنید.

.

برای شما که ایرانسلی هستید
دائمی
اعتباری
.
.
.

اعتبار چندکاربره

این ویژگی جدید سرویس «حساب چندکاربره» به شما امکان می‌دهد با خرید شارژ چندکاربره، طبق جدول زیر از 20% اعتبار بیشتر برخوردار شوید و آن را با افراد زیرمجموعه خود به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب، هر سرشاخه می‌تواند مبلغی را پرداخت نماید و اعتباری بیش از مبلغ پرداخت شده را در اختیار زیرشاخه‌های خود قرار دهد:

مقدار اعتبار (تومان) قیمت (تومان) مهلت استفاده (روز)
6.000 5.000 5
  • دسترسی به این سرویس از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» و یا کد #400* امکان‌پذیر است.
  • از اعتبار خریداری شده، می‌توان برای دسترسی به اینترنت، برقراری تماس یا ارسال پیامک استفاده نمود.
  • سرشاخه هر گروه، امکن تعیین «حد استفاده» برای هر زیرشاخه را به‌صورت مجزا دارد و هر زیرشاخه می‌تواند «میزان مصرف» و «حد استفاده» خود را مشاهده کند.

دائمی
اعتباری
.
.
.

تا ۹۰ درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسلی می توانید تا ۹۰% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری *135*1# از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
اعتباری
.
.
.

خرید سیم کارت دائمی و هدایای ویژه

از 26 فروردین 96 می‌توانید با خرید سیم‌کارت دائمی ، تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و یا ترابرد به ایرانسل، 20 گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار 30 روز دریافت کنید. همچنین از ماه دوم و به مدت 6 ماه هر ماه 1 گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار 30 روز نیز دریافت خواهید کرد.
 
اگر مایل به دریافت سیم‌کارت هدیه هستید، پس از خرید سیم‌کارت ایرانسل یا ترابرد به این شبکه، می‌توانید از آن یک پیامک بدون متن به 2112 بفرستید تا کدپستی شما برایتان ارسال شود. پس از تایید کد پستی، 500 تومان از حساب شما کسر و سیم‌کارت هدیه به همراه بسته ترکیبی رایگان شامل 1000 مگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 1000 پیامک ایرانسلی برایتان ارسال خواهد شد.

دائمی
اعتباری
.
.
.

خرید سیم کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه

از 26 فروردین 96، می‌توانید با خرید سیم‌کارت اعتباری ، ترابرد به ایرانسل، و یا با خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، 1000 مگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 1000 پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار 7 روز دریافت کنید.

اگر مایل به دریافت سیم‌کارت هدیه هستید، پس از خرید سیم‌کارت ایرانسل یا ترابرد به این شبکه، می‌توانید یک پیامک بدون متن به 2112 بفرستید تا کدپستی شما برایتان ارسال شود. پس از تایید کد پستی، 500 تومان از حساب شما کسر و سیم‌کارت هدیه به همراه بسته ترکیبی رایگان شامل 1000 مگابایت اینترنت همراه، 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی و 1000 پیامک ایرانسلی برایتان ارسال خواهد شد.

دائمی
اعتباری
.
.
.

همه به ایرانسل دعوتند!

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از یک ساعت اینترنت نامحدود رایگان برخوردار می‌شوید!
  • پس از نصب برنامه توسط دوستان شما، پیامی دریافت می کنید مبنی بر این که پیامک بدون متنی را به 7000 ارسال کنید. پس از ارسال پیامک به 7000 ، یک ساعت اینترنت نامحدود برای شما فعال می‌شود و می‌توانید از اینترنت پرسرعت لذت ببرید!

  • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
  • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید: