اینترنت پرسرعت همراه.

اینترنت همراه

اینترنت همراه به شما امکان می‌دهد در هر زمان و مکان و حتی در حال حرکت، به راحتی به دنیای مجازی متصل باشید. حضور در شبکه‌های اجتماعی، اطلاع از اخبار، خرید آنلاین، دورکاری، استفاده از سیستم‌های رایانش ابری و ... امکاناتی هستند که می‌توانید از طریق اینترنت همراه، در هر زمان و مکان، به آنها دسترسی داشته باشید.

.
معرفی
4.5G آخرین فناوری اینترنت همراه است که تمامی ویژگی‌های اینترنت همراه را با سرعتی بسیار بالاتر از نسل‌های قبل در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برخی مزایای اینترنت 4.5G عبارتند از:
  • امکان انتقال سریع‌تر فایل‌های حجیم
  • تماشای برنامه‌های تلویزیونی و دریافت فایل‌های صوتی و تصویری بدون وقفه
  • امکان انجام مکالمه در حین دانلود محتوا
  • تبدیل گوشی همراه به یک باجه بانکی همراه با امکان انجام کلیه عملیات بانکی

با ارائه سریع‌ترین اینترنت کشور و پوشش‌دهی گسترده، اینترنت ایرانسل بهترین و مطلوب‌ترین گزینه برای دوستداران فناوری است. در هر نقطه از کشور که باشید می‌توانید از پوشش‌دهی منطقه مورد نظر خود مطمئن شوید و سپس برای دسترسی به این خدمات اقدام کنید.
روش خرید و استفاده
چهار گام ساده برای استفاده از اینترنت همراه ایرانسل  

اگر سیستم‌عامل تلفن همراه شما اندروید است، برای اتصال به اینترنت 4.5G لازم است گزینه Cat6 یا Carrier Aggregation را در بخش تنظیمات گوشی خود فعال کنید. ضمنا گوشی‌های دارای سیستم‌عامل iOS به‌طور خودکار به اینترنت 4.5G متصل می‌شوند و نیاز به تنظیمات خاصی ندارند.

در گوشی‌های دارای سیستم‌عامل اندروید، علامت 4.5G یا +4G نشان‌دهنده اتصال شما به شبکه 4.5G است. همچنین در گوشی‌های دارای سیستم‌عامل iOS نیز، افزایش سرعت دسترسی شما به شبکه اینترنت، نشان‌دهنده اتصال شما به شبکه 4.5G خواهد بود.

تعرفه
اگر به دنبال خرید اینترنت پرسرعت هستید کافیست سراغ مجموعه متنوع بسته‌های اینترنت همراه ما بروید. شما می‌توانید با توجه به زمان و میزان استفاده خود از اینترنت همراه، بسته مناسب را از میان گزینه‌های مختلف با دوره‌های اعتبار گوناگون انتخاب کنید و هزینه‌های خود را تا حد چشمگیری کاهش دهید. در صورت عدم تمایل به تهیه بسته اینترنت همراه، می‌توانید از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده کنید. هزینه‌ استفاده از اینترنت همراه بر اساس تعرفه‌های مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به صورت زیر محاسبه می‌شود:
نوع سیم‌کارت قیمت
بهای ارسال یا دریافت اطلاعات
به ازای هر کیلوبایت (تمامی ساعات)
دائمی (عادی و پیام‌رسان) ۰/۰۴ تومان/کیلوبایت
اعتباری (عادی و پیام‌رسان) ۰/۰۶ تومان/کیلوبایت

بسته‌ها

بر اساس الگوی مصرف خود و برای کاهش هزینه‌ها، می‌توانید از میان گزینه‌های متنوع بسته‌های اینترنت یا بسته‌های ترکیبی (شامل مکالمه، پیامک و اینترنت) بهترین گزینه را انتخاب کنید. این بسته‌ها با مدت اعتبار و حجم‌های گوناگون، متناسب با هر نیاز و نوع مصرف طراحی شده و در اختیار شما قرار گرفته‌اند. حتی اگر مایلید خودتان بسته مناسب‌تان را بسازید، می‌توانید از سرویس «بوم» استفاده کنید!

هزینه اینترنت همراه خود را مدیریت کنید

بسته‌های 4G/3G

بر اساس الگوی مصرف خود بسته ترکیبی بخرید و هزینه‌هایتان را کاهش دهید

بسته‌های ترکیبی

خودتان میزان مصرف و هزینه مکالمه، پیامک و اینترنت همراهتان را تعیین کنید

بوم