js

آخرین اخبار

تخفیف ویژه برای زائرین عتبات عالیات

ایرانسل از ارائه تخفیف ویژه برای مکالمات بین الملل به مقصد عراق همزمان با ایام اربعین حسینی و گردهمایی عظیم رهروان آن حضرت در عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، آن دسته از زائرین عتبات عالیات که از سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل استفاده می کنند، در زمان اقامت در عراق از 72 درصد تخفیف در تماس های خود با اپراتور Zain برخوردار خواهند شد به طوری که هزینه مکالمه در داخل عراق با اپراتور Zain برای هر دقیقه 1110 تومان، هزینه مکالمه با ایران دقیقه ای 2220 تومان، دریافت مکالمه از ایران دقیقه ای 1500 تومان و ارسال و دریافت پیامک 518 تومان محاسبه خواهد شد.

 

همچنین بر اساس اعلام این شرکت، مشترکان ایرانسل می توانند با شماره گیری ۰۶۰ به جای دو صفر اول در مکالمات بین‌الملل به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت و همراه عراق، هزینه مکالمات بین المللی خود را کاهش داده و آسان تر از قبل تماس‌های خود را برقرار نمایند.

 با استفاده از این سرویس ایرانسل، هزینه هر دقیقه مکالمه از طریق سیم کارت های اعتباری ایرانسل از ایران به مقصد اپراتورهای تلفن همراه عراق، با ۴۲ درصد تخفیف به دقیقه ای ۸۹۹ تومان و به مقصد اپراتورهای تلفن ثابت عراق با ۳۳ درصد تخفیف، به دقیقه ای ۶۴۹ تومان کاهش می یابد، که مقرون به صرفه ترین تعرفه مکالمه برای این دسته از تماس‌ها به حساب می آید.
 

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات رومینگ بین‌الملل ایرانسل و روش فعال‌سازی برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری از طریق این لینک در دسترس است.


.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×