js

آخرین اخبار

نخستین دوره مسابقات موتور ریس ایران و رالی بزرگ شیراز با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود

ایرانسل حامی ویژه نخستین دوره مسابقات موتور ریس ایران و رالی بزرگ شیراز

نخستین دوره مسابقات موتور ریس ایران و رالی بزرگ شیراز با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود

به مناسبت هفته دفاع مقدس نخستین دوره مسابقات موتور ریس ایران با حمایت های ویژه ایرانسل برگزار شد. همزمان مسابقات رالی بزرگ شیراز بعنوان نخستین رویداد بین المللی حرفه ای اتوموبیلرانی ایران و انتخابی مسابقات بین الملی خاورمیانه نیز با حمایت های ایرانسل برگزار میشود.

 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ نخستین دوره مسابقات موتور ریس آزاد کشور با حمایت مالی ایرانسل از این دوره از مسابقات و همچنین تامین زیرساخت ارتباطی لازم برای بررسی موقعیت مکانی هر یک از شرکت کنندگان، بیست و هشتم شهریورماه جاری در پیست آزادی تهران برگزار شد.

 

این دوره ازمسابقات با حضور بیش از ۸۰ موتور سوار از تیمها و هیاتهای مختلف سراسر کشور و در کلاسهای متنوع ۱۲۵سی سی ،۱۸۰سی سی ، ۲۵۰ سی سی ،۴۰۰سی سی، ۶۰۰ سی سی و ۱۰۰۰ سی سی همراه بود که در پایان و در بخش رده بندی براساس امتیاز تیمی، تیمهای تهران، خراسان رضوی و گیلان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

مسابقات رالی بزرگ شیراز، انتخابی مسابقات بینالملی خاورمیانه هم که نخستین رویداد حرفهای بینالمللی اتومبیلرانی در کشور به شمار میآید، با حمایتهای ویژه مالی و تامین زیرساخت ارتباطی ویژه مورد نیاز در مسیر مسابقات از سوی ایرانسل برگزار خواهد شد. ایرانسل با استقرار سایت های سیار مخابراتی و تامین زیرساخت کامل ارتباطی منطقه، کل مسیر مسابقات را تحت پوشش خدمات اینترنت همراه خود قرار داده است.

 

همچنین ارائه خدمات مسیر یابی ایرانسل در طول مسیر به شرکت کنندگان، آماده سازی فضای برگزاری مراسم افتتاحیه، اختتامیه و مسیر مسابقات و نصب نشان تجاری ایرانسل بر روی کلیه خودروهای شرکت کننده در این دور از مسابقات از جمله اقدامات صورت گرفته توسط ایرانسل برای برگزاری این دوره از مسابقات به شمار می رود.

 

مراسم افتتاحیه مسابقات رالی بزرگ شیراز دوم مهرماه با حضور تیم های خارجی و داخلی شرکت کننده در محل دروازه قرآن شیراز برگزارخواهد شد و مسابقات رسمی نیز صبح روز سوم مهرماه از محل تخت جمشید شروع و شرکت کنندگان با گذر از شهرهای زرقان،مرودشت ،ارسنجان و خرامه، چهارم مهرماه در نقطه پایان که دروازه قرآن شیراز تعیین شده برای کسب مقام به رقابت خواهند پرداخت.

 

تا کنون حضور تیمهای قطر و لبنان در این مسابقات قطعی شده است و هریک از استانهای کشورمان نیز با تیم هایی به نام استان خود حضور دارند