js

آخرین اخبار

ایرانسل میان ورزش و فناوری ارتباطی نوین برقرار میکند

ایرانسل به عنوان تنها حامی مالی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن، مراسم ویژه ۹۰ روز تا المپیک را با حضور تعدادی از ورزشکاران اعزامی و مدیران ارشد ورزش کشور برگزار کرد.

ایرانسل میان ورزش و فناوری ارتباطی نوین برقرار میکند
محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم ضمن قدردانی از حمایت‌های مالی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل از کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: این اپراتور با تمام توان به کمک کمیته ملی المپیک و ورزش ایران آمده است.

 
وی افزود: برای نخستین بار در کشور است که کمیته ملی المپیک در بازی‌های آسیایی و یا مسابقات جهانی المپیک از اسپانسر برخوردار شده و برهمین اساس ایرانسل به کمک این کمیته آمده است.

سعید خاک ره آل محمد معاون منابع انسانی ایرانسل نیز با ابراز خرسندی از مشارکت ایرانسل در این مسابقات بین المللی گفت: ایرانسل به واسطه حمایت مالی از کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن خود را در این آوردگاه شریک و همراه ورزشکاران و ملت ایران می‌داند.
وی اضافه کرد: به باور ما شور و شوق پیکارها و توفیقات ورزشی می‌تواند به بالندگی تبدیل شود و امیدواریم نه تنها با احساس مسوولیت در میادین ورزش بلکه با همت عالی در بخش های صنعت، تولید و تجارت شاهد موفقیت روزافزون ایران عزیزمان باشیم.

 
خاک ره، با اشاره به اینکه حمایت مالی ایرانسل از کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک ۲۰۱۲ براساس ادای وظیفه  ایرانسل در مورد مسوولیت‌های اجتماعی‌اش است، گفت: باید این مهم را یادآور شد که ایرانسل علاوه بر مسوولیت‌های اجتماعی خود توانسته  بین ورزش، تجارت و فناوری، ارتباطی نوین برقرار کند.

 
معاون منابع انسانی ایرانسل نقطه آغاز حمایت‌های ورزشی اپراتور دوم را حمایت  از تیم والیبال مردان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد و افزود: با ارائه بسته حمایتی ایرانسل در لیگ برتر خلیج فارس توانستیم گامی نوین در مسابقات ورزشی برداریم  و با حمایت های ورزشی ایرانسل بود که  دیگر شرکت‌ها نیز به حمایت از ورزش ترغیب شده‌اند.

 
وی در پایان با اشاره به اینکه ایرانسل فارغ از نتایج رقابت‌ها به جهت حمایت از کاروان اعزامی به مسابقات  المپیک به تصمیم خود افتخارمی‌کند، گفت: در راستای حمایت هرچه بیشتر از کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک ۲۰۱۲، متعاقبا برنامه‌های جدید ایرانسل اعلام خواهد شد.