js

آخرین اخبار

خدمات ویژه ایرانسل برای حجاج ایرانی

عرضه مقرون به صرفه‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی و اینترنت همراه رایگان به حجاج ایرانی از سوی ایرانسل

خدمات ویژه ایرانسل برای حجاج ایرانی

ایرانسل همانند سالهای گذشته از عرضه ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمات و پیام کوتاه به حجاج ایرانی بیت الله الحرام و همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در موسم حج ابراهیمی امسال، خبر داد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه ۲۵ شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیم کارت ایرانسل و انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، از طریق بخش تنظیمات شبکه گوشی تلفن همراه خود در کشور عربستان، میتوانند از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، بعنوان ارزان‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.


به این ترتیب، مشترکان ایرانسل در کشور عربستان با انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران ۵۹۹ تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران و هر نقطه جهان نیز تنها ۵۹۹ تومان پرداخت خواهند کرد.


ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه تلفن همراه "موبایلی (Mobily)" یا "زین (Zain)"، عربستان به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است.


روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با استفاده از خدمات رومینگ ایرانسل در تمامی نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکان ایرانسل در بر ندارد.


براساس این گزارش، کلیه مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.


همچنین حجاج در صورت نیاز می‌توانند پس از فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل، با "مرکز خدمات مشترکان ویژه حجاج ایرانسل" به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و همچنین نشانی پست الکترونیک
haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکان ایرانسل مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.
 


بنا بر اعلام، شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از طریق روش‌هایی مختلفی از جمله شارژ اینترنتی از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از وب سایت ایرانسل
 و نسخه وب ایرانسل‌من، شارژ مستقیم با تلفن همراه، سرویس ارسال شارژ و همچنین سرویس خط به خط از سوی اقوام و آشنایان حجاج و از داخل ایران یا عربستان ممکن می‌باشد.


علاوه بر این، ایرانسل با ارائه یک سرویس جدید این امکان را برای کلیه مشترکان سیم کارتهای اعتباری خود فراهم کرده تا با دریافت رمز دوم کارت های عضو شبکه شتاب خود و با شماره گیری کد دستوری #۷*، در هر لحظه و هر کجا شارژ مورد نظر خود را به قیمت واقعی و بسیار آسان از طریق گوشی تلفن همراه خود خریداری کنند.

بنابر اعلام، استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست.


ایرانسل با برقراری خدمات رومینگ بین الملل با ۴۱۹ اپراتور تلفن همراه برای مشترکان سیم کارت‌های دائمی، ۱۶۸ اپراتور برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری و ۲۹۹ اپراتور برای خدمات دیتا، گسترده ترین شبکه رومینگ تلفن همراه کشور را به مشترکان خود عرضه کرده است.