js

آخرین اخبار

ایرانسل بسته‌های بلندمدت جدید ارائه کرد

ایرانسل ۱۲ بسته بلندمدت جدید اینترنت همراه ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ۱۲ بسته بلندمدت جدید، در بازه‌های زمانی سه، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه شده‌اند و در حجم‌های ۹ گیگابایتی تا  ۱۲۰ گیگابایتی، سریعترین و گسترده‌ترین اینترنت همراه ایران را در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌دهند.

بسته‌های سه ماهه جدید شامل بسته‌های ۹، ۱۸، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۷۲ گیگابایتی هستند. بسته‌های ۶ ماهه در حجم‌های ۱۸، ۳۶ و ۴۸ گیگابایتی و بسته‌های ۱۲ ماهه نیز در حجم‌های ۷۲، ۹۶ و ۱۲۰ گیگابایتی ارائه شده‌اند.

فهرست کامل بسته‌های اینترنت همراه در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/packages در دسترس قرار گرفته است.

همچنین فعال‌سازی این بسته‌ها با شماره‌گیری کد دستوری #۵۵۵*۵* (ستاره۵۵۵ستاره۵مربع) و یا با استفاده از نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز امکان‌پذیر است.

امکان دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن ایرانسل من از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/myirancell و نیز فروشگاه‌های اپلیکیشن Google Play Store و کافه بازار فراهم است.

علاوه بر این، پرتال وب ایرانسل من به نشانی my.irancell.ir خرید بسته‌های اینترنتی و مدیریت حساب ایرانسلی را برای مشترکان ایرانسل امکان‌پذیر کرده است.

بسته‌های دوازده‌گانه جدید ایرانسل برای استفاده توسط مشترکان دائمی و اعتباری در دسترس است و تمامی مشترکان اینترنت همراه نسل ۳، ۴ و ۴.۵ ایرانسل می‌توانند این بسته‌ها را روی حساب خود فعال کنند.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، تاکنون ۲۴۶۵ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل سوم اینترنت همراه (3G)ا ،۱۳۱۴شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل چهارم اینترنت همراه (4G/LTE) و ۲۵۷ شهر را تحت پوشش اینترنت همراه نسل ۴.۵ قرار داده است.
 

حجم (گیگابایت)

قیمت (تومان) اعتبار (ماه)

کد فعال سازی

۹

۳۳,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۴#

۱۸

۴۷,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۵#

۲۴

۵۸,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۶#

۳۶

۷۵,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۷#

۴۸

۹۰,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۸#

۷۲

۱۱۰,۰۰۰ ۳

*۵۵۵*۵*۴*۱*۹#

۱۸

۵۵,۰۰۰ ۶

*۵۵۵*۵*۴*۲*۵#

۳۶

۹۵,۰۰۰ ۶

*۵۵۵*۵*۴*۲*۶#

۴۸ ۱۱۵,۰۰۰ ۶ *۵۵۵*۵*۴*۲*۷#
۷۲ ۱۵۵,۰۰۰ ۶ *۵۵۵*۵*۴*۳*۵#
۹۶ ۱۸۵,۰۰۰ ۱۲ *۵۵۵*۵*۴*۳*۶#
۱۲۰ ۱۹۵,۰۰۰ ۱۲ *۵۵۵*۵*۴*۳*۷#

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×