js

آخرین اخبار

ایرانسل در بیست و یکمین نمایشگاه قرآن کریم

حضور ایرانسل در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم. ایرانسل طبق روال سالهای گذشته از عرضه محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

ایرانسل در بیست و یکمین نمایشگاه قرآن کریم

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ ارائه محصولات و خدمات ارزش افزوده نوای پیشواز و ویترین ویژه ماه مبارک رمضان با محتوای قرآنی و مذهبی همراه با تخفیف، ارائه سرویس اطلاعات شهری برای معرفی مساجد، ارسال پیامک به منظور اطلاع رسانی در خصوص برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به کلیه مشترکان استانهای تهران، البرز و قم و اطلاع رسانی در خصوص برگزاری این رویداد از طریق وب سایت رسمی ایرانسل از جمله برنامه های اپراتور دوم در این دوره از نمایشگاه بشمار می رود.


محصولات و خدمات ارزش افزوده ایرانسل که در این دوره از نمایشگاه در اختیار علاقه مندان قرارخواهد گرفت شامل آهنگ پیشواز، محصولات متنی، زنگ گوشی، تم گوشی، تصاویر پس‌زمینه و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه هستند که علاوه بر عرضه در پرتال ویترین ایرانسل، از طریق غرفه ایرانسل در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز در اختیار مشترکان قرار می گیرد.


بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۱۴ تیرماه لغایت ۱۲ مردادماه و از ساعت ۱۷ الی ۲۴ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار  و غرفه ایرانسل در محل ورودی شبستان مصلی پذیرای بازدیدکنندگان است.