js

آخرین اخبار

قرعه کشی مرحله اول جشنواره بهار ٩٢ ایرانسل برگزار شد

با برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله اول جشنواره بهار ٩٢ ایرانسل، برندگان جوایز این بخش از جشنواره که شامل تلفن های همراه هوشمند سونی Xperia go و Xperia Z بود، مشخص شدند.

قرعه کشی مرحله اول جشنواره بهار ٩٢ ایرانسل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در طول برگزاری جشنواره بهار ٩٢، در صورتی که مشترکان جدید سیم کارت های اعتباری ایرانسل، پس از ثبت نام سیم کارت، سیم کارت خود را در همان روز به میزان ۵۰ هزار ریال شارژ کنند، در قرعه کشی روزانه یک دستگاه گوشی سونی مدل اکسپریا Go شرکت داده خواهند شد. همچنین در صورتی که مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل، در هر هفته به میزان روزانه حداقل ۵ دقیقه با سیم کارت ایرانسل خود مکالمه کنند، در قرعه کشی جایزه هفتگی گوشی سونی مدل اکسپریا Z شرکت داده خواهند شد.


نخستین مرحله از قرعه کشی جوایز جشنواره بهار برای مشترکانی انجام گرفت که در بازه زمانی ٢٧ فروردین تا ١٣ اردیبهشت مشمول این شرایط می شدند. جشنواره بهار ایرانسل تا پایان خرداد ٩٢ ادامه دارد.

مرحله دوم قرعه کشی جشنواره بهار نیز به زودی برگزار شده و افراد واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی جوایز روزانه و هفتگی شرکت داده خواهند شد. همچنین آن دسته از مشترکانی که در طول جشنواره بهار ٩٢ سیم کارت خود را به مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ شارژ نمایند، در قرعه کشی یک عدد شمش طلای یک کلیوگرمی شرکت داده خواهند شد.
 
لازم به ذکر است که برندگان تمامی قرعه کشی ها و مسابقات ایرانسل، صرفا از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰، از نتیجه و شیوه دریافت جایزه این قرعه کشی مطلع خواهند شد و اسامی برندگان، پس از تایید مراجع نظارتی، از طریق وب سایت رسمی ایرانسل منتشر خواهد شد.