js

آخرین اخبار

با افزوده شدن کشورهای جدید تعداد کشورهای ارائه دهنده سرویس رومینگ 4G ایرانسل به ۱۰ کشور رسید

افزایش کشورهای ارائه دهنده رومینگ 4G

با افزوده شدن اپراتورهایی در کشورهایی همچون کره جنوبی و آلمان، امکان دسترسی به سرویس رومینگ 4G در ۱۰ کشور برای مشترکان ایرانسل فراهم شد.

افزایش کشورهای ارائه دهنده رومینگ 4G
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان این اپراتور از این پس در مناطق تحت پوشش اپراتورهای SK کره جنوبی و اپراتور Deutsche Telecom آلمان نیز میتوانند از خدمات اینترنت پرسرعت نسل چهار (4G/LTE) بهره مند شوند.
بر اساس این گزارش، پیش از این امکان استفاده از آخرین نسل فناوری اینترنت همراه در کشورهایی همچون عمان، روسیه، سوئد، امارات متحده عربی و اپراتور LGU+ کره جنوبی برای مشترکان ایرانسل فراهم شده بود و در آینده نزدیک این سرویس به کشورهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت. در همین حال، مشترکان اپراتورهای فوق نیز میتوانند هنگام مسافرت به ایران از شبکه گسترده نسل ۴ و ۴.۵ اینترنت همراه ایرانسل استفاده کنند.

مشترکان اعتباری ایرانسل میتوانند با شمارهگیری کد دستوری #۱*۱۱۱*  پیش از خروج از کشور نسبت به فعالسازی سرویس رومینگ اقدام کنند و نیز با شمارهگیری کد دستوری  #۳*۱۱۱*بستههای اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. همچنین با شماره‌گیری کد #۶*۱۱۱*  امکان آگاهی از مقدار باقیمانده اعتبار بسته‌ها امکان‌پذیر است.

ایرانسل با دارا بودن گسترده‌ترین شبکه رومینگ بین الملل مکالمه و دیتا در ایران، این امکان را برای مشترکان خود فراهم کرده تا در سفرهای خارجی خود در مناطق تحت پوشش ۴۱۸ اپراتور در ۱۵۵ کشور به استفاده از خدمات تلفن همراه حتی در هواپیما ادامه دهند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانند به صفحه رومینگ مراجعه کنند.