js

آخرین اخبار

اولین دیجیتال سنتر ایرانسل در شهر اولین‌ها افتتاح شد

اولین دیجیتال سنتر ایرانسل در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات این اپراتور و تجربه حقیقی‌تر زندگی دیجیتال در تبریز، «شهر اولین‌ها»، افتتاح شد.

اولین دیجیتال سنتر ایرانسل در شهر اولین‌ها افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در راستای تجربه هرچه بیشتر زندگی دیجیتال برای شهروندان تبریزی، از این پس تمامی محصولات دیجیتالی که توسط ایرانسل در سراسر کشور ارائه می‌شود، از طریق این مرکز برای تبریزی‌ها به شکل بی‌واسطه‌تری ارائه می‌شود. ارائه این خدمات به گونه‌‌ای خواهد بود که مشترکان بتوانند محصول یا خدمت مربوطه را پیش از خرید تجربه کنند تا با آگاهی بیشتری از آن بهره‌مند شوند.

از خدمات دیگر این مرکز می‌توان به تعویض سیم‌کارت‌های قدیمی با سیم‌کارت یوسیم (USIM) با قابلیت اتصال به شبکه‌های نسل دو (2G)، نسل سه (3G) و نسل چهار (4G/LTE) ایرانسل، فروش مودم‌های 3G/4G ایرانسل، معرفی نرم‌افزارهای کاربردی مبتنی بر فناوری باند پهن ایرانسل، خدمات آهنگ‌های پیشواز ایرانسل و همچنین دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکان توسط کارشناسان ایرانسل اشاره کرد.

مشترکان ایرانسلی که به این دیجیتال سنتر واقع در مرکز خرید «لاله پارک» تبریز مراجعه می‌کنند، همچنین می‌توانند با روشن کردن وای‌فای گوشی خود و اتصال به شبکه، خدمات ایرانسل را از این طریق نیز تجربه کنند.