js

آخرین اخبار

پرداخت نذورات برای بازسازی عتبات از طریق تلفن همراه

با مشارکت ایرانسل امکان‌پذیر شد، پرداخت نذورات نقدی برای بازسازی عتبات عالیات از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر شد.

پرداخت نذورات برای بازسازی عتبات از طریق تلفن همراه
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ تشیع و به منظور تسهیل روند مشارکت در پروژه بازسازی عتبات عالیات روشی ساده و مطمئن را برای شرکت در این امر خیر در اختیار مشترکان خود قرار داده است. مشترکان ایرانسل می‌توانند با پرداخت مبلغ مورد نظر خود از طریق پیامک یا کدهای دستوری در پروژه عظیم بازسازی عتبات عالیات مشارکت کنند و از اجر معنوی آن برخوردار شوند.

بر این اساس، تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند نذورات نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۳۵۹* و یا با ارسال رایگان عدد ۱ به شماره ۳۵۹ و انتخاب مبلغ مورد نظر، (۱۰۰۰ ریال به صورت روزانه، ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و یا ۵۰۰۰ ریال به صورت هفتگی و یا مبلغ دلخواه) پرداخت کنند. در گزینه‌های روزانه و هفتگی، مبلغ تعیین شده به صورت خودکار در دوره‌های روزانه و یا هفتگی از حساب مشترک کسر خواهد شد.

مبلغ مورد نظر پس از تایید توسط مشترک، از اعتبار ریالی سیم‌کارت مشترکان اعتباری کسر می‌شود. مشترکان دائمی نیز مبلغ اهدا شده را در صورت‌حساب دوره بعدی خود مشاهده خواهند کرد. مبلغ جمع‌آوری شده، در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات برای هزینه‌کرد در این پروژه عظیم قرار می‌گیرد.

مشترکان ایرانسل برای لغو این سرویس نیز می‌توانند کد دستوری #۴*۳۵۹* را شماره‌گیری کنند. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه حمایت‌های مالی بخش مشارکت در بازسازی عتبات عالیات مراجعه کنند.

ایرانسل همچنین مسابقه مردمی ارائه ایده و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی مرتبط با اربعین حسینی (ع) را برگزار کرده است.

این مسابقه با هدف بسترسازی جهت توسعه ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به زائران و مجاوران و تسهیل زیارت کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این گردهمایی بزرگ مذهبی برگزار شده و علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۵، به صفحه مسابقه بهترین اپلیکیشن‌ها برای زائران کربلای معلی ایده‌های خود را ثبت کنند و علاوه بر همراهی با این حرکت میلیونی، در صورت قرار گرفتن بین پنج ایده برتر، از حمایت ویژه ایرانسل در بهره‌برداری از ایده‌های خود برخوردار شوند.