js

آخرین اخبار

تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به ایرانسل اعطا شد.

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور، ایرانسل به عنوان تنها واحد برگزیده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این جشنواره انتخاب و تندیس زرین این جشنواره به ایرانسل اعطاء شد.

تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به ایرانسل اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این شرکت به عنوان یکی از واحدهای نمونه اشتغالزای کشور توانست در میان ۴۰ واحد ملی کارآفرین و اشتغالزای ایران قرار بگیرد و تندیس زرین سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور را دریافت کند.
 
دراین مراسم دکتر سعید خاک ره آل محمد – معاون منابع انسانی ایرانسل – تندیس زرین تنها واحد برگزیده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران این جشنواره ملی را از مهندس محمد صادق مفتح – قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت – دریافت کرد.
 
دراین جشنواره، مدیران عامل بانک پاسارگاد، هواپیمایی ماهان، گروه پدیده، یک و یک و سنگ آهن شرق ایران نیز موفق به دریافت تندیس سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور شدند.
در مراسم اختتامیه این جشنواره، علاوه بر مهندس محمد صادق مفتح – قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت –، مهندس مجتبی اعلایی – معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی – و جمعی از مدیران اشتغال آفرین کشور حضور داشتند.
 
سومین جشنواره ملی تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۲۶ بهمن ماه در مرکزهمایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.