js

آخرین اخبار

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل امکان‌پذیر شد

پس از امکان شخصی‌سازی بسته‌های دیتا، مکالمه و پیامک؛ با ایرانسل از بهترین اینترنت ایران لذت ببرید

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل امکان‌پذیر شد
امکان خرید آنلاین بسته‌های ترکیبی و اینترنت همراه برای شماره‌های اعتباری از طریق وب‌‌سایت ایرانسل فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان می‌توانند با مراجعه به صفحه «بسته‌های اینترنت همراه» در وب‌سایت ایرانسل برای هر شماره اعتباری دلخواه، بسته‌های ترکیبی و اینترنت خریداری کنند.

متقاضیان می‌توانند بسته مورد نظر خود را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کرده و پس از وارد کردن شماره خط اعتباری مورد نظر، با ورود به درگاه بانک، هزینه بسته را پرداخت کنند.

با این روش، کاربرانی که از مودم‌های 3G/4G ایرانسل استفاده می‌کنند می‌توانند به آسانی بسته اینترنت مورد نیاز خود را از طریق وب‌سایت خریداری نمایند.
خرید بسته‌های اینترنت و ترکیبی ایرانسل با مراجعه به نشانی http://irancell.ir/packagesامکان‌پذیر است. این امکان به زودی برای مشترکان دائمی نیز فراهم خواهد شد.

علاوه بر این، با نصب نرم‌افزار رایگان «ایرانسل من» از وب‌سایت این شرکت، مشترکان می‌توانند در کنار مدیریت حساب ایرانسلی خود، بسته‌های اینترنت همراه را نیز خریداری کنند.
پیش از این ایرانسل امکان شخصی سازی بسته‌های مکالمه، پیامک و دیتا را فراهم کرده بود تا مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری تنها کاربران تلفن همراهی باشند که می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۴۴۴* بسته دلخواه شخصی برای خود بسازند و میزان مکالمه، پیامک و مصرف دیتا را خودشان انتخاب کنند.

همچنین مشترکانی که قصد دارند صرفاً از اینترنت همراه ایرانسل استفاده کنند می‌توانند از سیم‌کارت‌های ایرانسل خود با شماره‌گیری کد دستوری #۵*۵۵۵* نسبت به خرید این بسته‌های متنوع اقدام کنند.
بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو، سه و چهار قابل استفاده هستند.