js

آخرین اخبار

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

در پی استقبال گسترده مشترکان از طرح «کد شگفتی‌های ایرانسل»، اعتبار زمانی استفاده از شارژ ۱۰۰ برابری این طرح به ۳۰ روز افزایش یافت.

اعتبار زمانی شارژ ۱۰۰ برابری ایرانسل ۳۰ روزه شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از ابتدای شهریور، مشترکان این طرح می‌توانند از زمان فعالسازی طرح منحصر به فرد خود در «کد شگفتی‌های ایرانسل»، صرف نظر از زمان فعال سازی، به مدت ۳۰ روز از مزایای این طرح برخوردار شوند. در دور گذشته طرح فوق، مهلت استفاده از اعتبار هدیه ۱۰۰ برابری، تا پایان همان ماه تقویمی امکان پذیر بود.


گفتنی است در طرح «کد شگفتی های ایرانسل» که ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل طراحی شده، مشترکان می توانند با ارسال یک پیامک به شماره ۴۴۴۴ و یا شماره گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* ، از طریق سامانه هوشمند ایرانسل و با توجه به میزان مکالمه معمولشان، یک طرح پیشنهادی منحصر به خود انتخاب و ۱۰۰ برابر هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی هدیه دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکان با پرداخت ۲۰۰ تومان در روز هفتم مردادماه، ۲۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد و تا ۳۰ روز مهلت دارند از آن استفاده کنند.


بر اساس این گزارش، هر مشترک با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴*، طرح مختص به خود را مشاهده می‌کند. این طرح‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکان به روزرسانی می‌شوند. مشترکان جدید ایرانسل هم می‌توانند یک روز پس از فعال‌سازی سیم کارت، با پرداخت ۵ هزار تومان، از ۵۰۰ هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی استفاده کنند.


مشترکانی که از طرح جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند هم میتوانند به طور همزمان از کد شگفتی‌های ایرانسل استفاده نمایند.

اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه مکالمه کد شگفتی‌های ایرانسل با شمارهگیری کد دستوری #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان پذیر است.