js

آخرین اخبار

جشنواره 4G ایرانسل تا ١٣ مرداد ادامه دارد

تا ۶۰ درصد تخفیف در کالای الکترونیک به همراه یک یوسیم با ۱۲ گیگابایت ترافیک رایگان

جشنواره 4G ایرانسل تا ١٣ مرداد ادامه دارد
جشنوارۀ بزرگ 4G ایرانسل، با همکاری فروشگاه اینترنتی بامیلو با هدف بهبود سطح استفاده از اینترنت کشور، تا ۱۳ مرداد ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور تلفن همراه به‌عنوان ارائه‌دهنده سریعترین اینترنت کشور، در جشنواره خود که تا ۱۳ مردادماه ادامه دارد، به خریداران محصولات 4G/LTE یک سیم کارت نسل چهار (یوسیم) رایگان به همراه ۱۲ گیگابایت اینترنت، هدیه می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی بامیلو نیز با تأمین و فروش محصولات 4G این جشنواره برای همراهی سیم کارت و اینترنت هدیه ایرانسل، فروش انواع لوازم الکترونیک را به همراه تا ۶۰ درصد تخفیف آغاز کرده است.

این فروشگاه انواع موبایل را تا ۲۵ درصد، انواع نوت‌بوک و تبلت تا ۱۷ درصد، مودم نسل سه و چهار تا ۶۰ درصد و انواع پاوربانک را تا ۶۰ درصد تخفیف به متقاضیان به صورت اینترنتی می‌فروشد.

به این ترتیب تمام افرادی که در این جشنواره شرکت کرده و کالاهای دلخواه خود را خریداری می‌کنند، از سیم کارت USIM ایرانسل به همراه ۱۲ گیگابایت اینترنت همراه هدیه این اپراتور برخوردار خواهند شد.
متقاضیانی که پیش از این در صفحۀ «شانس در می‌زنه...» ایرانسل ثبت نام کرده‌‌اند، از طریق ایمیل و پیامک در جریان جزئیات این جشنواره قرار گرفته‌اند. با این حال سایر علاقه‌مندان به استفاده از شرایط جشنواره 4G نیز می‌تواند با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی بامیلو، از شرایط کالاها، قیمت‌ها و نحوۀ دریافت آنها آگاه شوند.