ایرانسل در نمایشگاه فنآوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

۱۳۹۲/۱۲/۰۷

ایرانسل در نمایشگاه فنآوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

ایرانسل با برپایی غرفه‌ای اختصاصی و بعنوان حامی، میزبان بازدیدکنندگان از نخستین نمایشگاه فنآوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (ITDMX) خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، علاقه‌مندان می‌توانند از ۸ تا ۱۱ اسفندماه و با حضور در غرفه اختصاصی ایرانسل در سالن ۳۸ محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، با جدیدترین خدمات این اپراتور، که در قالب محصولات و بازی‌های تعاملی، چارسو، ویترین، آهنگ پیشواز و پیشخوان معرفی خواهد شد، آشنا شوند.

علاوه بر این، علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در غرفه ایرانسل از مزایای برنامه کاربردی «ایرانسل من» مطلع و با دیگر محصولات و خدمات این سرویس‌دهنده خدمات ارتباطی کشور، از قبیل خدمات ابری «پوشه»، خدمات تلفن اینترنتی و خدمات مبتنی بر موقعیت «جویا» آشنا شوند.

همچنین دراین نمایشگاه فرصت همکار شدن با ایرانسل در زمینه‌های مختلف از جمله برنامه نویسی و تولید محتوا نیز فراهم شده است. ضمن آنکه بخش ویژه‌ای نیز جهت ارائه خدمات و پاسخگویی به مشترکان و متقاضیان حاضر در نمایشگاه دایر خواهد بود.

نخستین نمایشگاه فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (ITDMX)، از ساعت ۹ تا ۱۶ هشتم تا یازدهم اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.