js

آخرین اخبار

اپلیکیشن مدیریت تلفن همراه کودکان ارائه شد

ایرانسل با هدف فراهم کردن امکان بهره‌مندی مناسب کودکان و نوجوانان از امکانات و فواید رسانه‌های دیجیتال، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و مدیریت والدین بر استفاده کودک از تلفن همراه، مجموعه اپلیکیشن «فرزند من» را به صورت رایگان در اختیار مشترکان خود قرار داد.

اپلیکیشن مدیریت تلفن همراه کودکان ارائه شد
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مجموعه شامل اپلیکیشن راه‌انداز «فرزند من» و اپلیکیشن «مدیریت فرزند من» است. برنامه کاربردی «مدیریت فرزند من» روی گوشی والدین و راه‌انداز «فرزند من» روی گوشی فرزند نصب می‌شود. با نصب راه‌انداز «فرزند من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه فرزند به ظاهری کاملا کودکانه و جذاب تبدیل خواهد شد و با نصب اپلیکیشن «مدیریت فرزند من»، والدین خواهند توانست نحوه استفاده فرزند از تلفن همراه را در بستر اینترنت از راه دور و از طریق گوشی تلفن همراه خود مدیریت کنند.

از جمله امکانات این برنامه می‌توان به تعریف فهرست مجاز مخاطبان فرزند به منظور برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک، تعریف فهرست مجاز وب‌سایت‌ها برای فرزند، نظارت بر برنامه‌های کاربردی نصب شده روی گوشی همراه فرزند و امکان فعال یا غیرفعال کردن هر یک از آن‌ها، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای استفاده فرزند از خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای استفاده فرزند از هر یک از برنامه‌های کاربردی و نیز دریافت گزارش‌ تماس‌ها، پیامک‌ها، وب‌سایت‌های بازدید شده و برنامه‌های کاربردی استفاده شده توسط فرزند و همچنین تغییرات سیم‌کارت فرزند اشاره کرد.

برای استفاده از این مجموعه باید سیم‌کارت‌های فرزند و والدین، ایرانسلی یا ترابرد شده به شبکه ایرانسل بوده و هر دو همزمان تحت مالکیت پدر یا مادر باشد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و دانلود این مجموعه و فایل راهنمای آن به وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir مراجعه کنند.