js

آخرین اخبار

مرکز تماس اختصاصی زائران اربعین راه اندازی شد

ایرانسل از راه‌اندازی مرکز ارتباط با مشتریان اختصاصی زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

مرکز تماس اختصاصی زائران اربعین راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، کارشناسان این مرکز تا پایان ایام عزاداری اربعین حسینی، در ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به تماس‌های مشترکان ایرانسل هستند.

برای تماس با مرکز ارتباط با مشتریان اختصاصی، زائران ایرانسلی می‌توانند با شماره ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ تماس گرفته و پرسش‌های خود را با کارشناسان این مرکز مطرح کنند و یا با نشانی ایمیل arbaein@mtnirancell.ir در ارتباط باشند.

همچنین نرم‌افزار «ایرانسل من» برای مدیریت حساب ایرانسلی، خرید شارژ و بسته اینترنت همراه، در کشور عراق نیز در دسترس زائران اربعین حسینی است.

ایرانسل امسال نیز همچون سال گذشته در گردهمایی عظیم اربعین حسینی، در تمامی نقاط تحت پوشش اپراتورهای میزبان در کشور عراق، به طور دائم خدمات اینترنت پرسرعت همراه، مکالمه و پیام کوتاه ارائه می‌دهد.

همچنین مراکز خدمات اختصاصی ایرانسل که در پایانه‌های مرزی مهران، چزابه و شلمچه، مناطق شارع حولی، صافی صفا و صحن حضرت زهرا(س) حرم مطهر امام علی(ع) در شهر نجف، عمودهای شماره ۲، ۲۰۳، ۲۵۷، ۴۰۳، ۷۰۷، ۱۱۲۰، ۱۱۶۲، ۱۳۹۴ و ۱۴۱۱ در مسیر نجف به کربلا و نیز در مناطق شارع‌الشهدا، باب‌القبله و شارع‌العباس در کربلای معلی راه‌اندازی شده بودند، با تمرکز بیشتر بر شهر کربلا و در نقاط مختلف این شهر مقدس و با حضور دائم کارشناسان ایرانسل به زائران اربعین خدمت‌رسانی می‌کنند