js

آخرین اخبار

13 مرکز «ارتباط با ایرانسل» راه‌اندازی شد

13 مرکز «ارتباط با ایرانسل» در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و گیلان راه‌اندازی شد.

 13 مرکز «ارتباط با ایرانسل» راه‌اندازی شد
در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و گیلان
13 مرکز «ارتباط با ایرانسل» راه‌اندازی شد

13 مرکز «ارتباط با ایرانسل» در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و گیلان راه‌اندازی شد.
 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان این اپراتور در شهرهای «مشهد، درگز، تایباد، گناباد، بردسکن، خواف و کلات نادر» در استان خراسان رضوی، «نهبندان و فردوس» در استان خراسان جنوبی، «جاجرم و فاروج» در استان خراسان شمالی، «مینودشت» در استان گلستان و «رودسر» در استان گیلان می‌توانند با مراجعه به مراکز ارتباط با ایرانسل شهر خود، از خدماتی نظیر خرید و ثبت‌نام انواع سیم‌کارت‌های ایرانسل، تعویض سیم‌کارت، پیگیری دریافت سیم‌کارت هدیه، خرید انواع کارت شارژ، پیگیری مشکلات خرید شارژ اینترنتی، دریافت ریز مکالمات، خدمات رومینگ، تنظیمات دیتا و MMS، بسته‌های تشویقی و آهنگ پیشواز و پیگیری مشکلات ناشی از آنتن‌دهی شبکه تلفن همراه بهره‌مند شوند.
نشانی و ساعت کار هر یک از مراکز ارتباط با ایرانسل در صفحه مراکز فروش و خدمات موجود است.
همچنین مشترکان ایرانسل همواره می‌توانند با استفاده از سرویس کنترل حساب اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز فوق، در هر لحظه حساب ایرانسل خود را کنترل و مدیریت کنند.

از سوی دیگر، تمامی مشترکان شبکه تلفن همراه، وایمکس و اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) ایرانسل می‌توانند با استفاده از برنامه کاربردی «ایرانسل من»، حساب کاربری خود را از طریق تبلت و یا گوشی تلفن همراه هوشمند مدیریت کنند و در هر زمان که مایل هستند به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشند.

با استفاده از این برنامه، امکانات متنوعی از جمله خرید و مشاهده باقی‌مانده شارژ و بسته‌های افزایشی، اطلاع از جزئیات 15 کارکرد حساب ایرانسلی طی دو روز اخیر، مشاهده باقیمانده حد اعتبار و میزان کارکرد و همچنین پرداخت از طریق درگاه‌های بانکی در دسترس مشترکان ایرانسل است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه اپلیکیشن «ایرانسل من»، این برنامه را برای سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و جاوا به صورت رایگان دریافت کنند.
 

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×