js

آخرین اخبار

همزمان با عید نیمه شعبان و سالروز آزادسازی خرمشهر رونمایی شد

طرح ویژه ایرانسل برای خوزستانی‌ها

همزمان با عید نیمه شعبان، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پایداری دزفول و همگام با شادی مردم خوزستان بابت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال، ایرانسل از طرح ویژه خود برای خوزستانی‌ها با شعار «قهرمان مثل خوزستان» رونمایی کرد.

طرح ویژه ایرانسل برای خوزستانی‌هابه گزارش روابط عمومی ایرانسل، بر اساس این طرح، خوزستانی‌ها تا روز دهم خرداد ۹۵ فرصت دارند تا نسبت به خرید یک سیم‌کارت اعتباری اقدام کنند و با شماره‌گیری کد دستوری  #۴*۱*۴۴۴۴* (ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ ستاره ۴ مربع) از خط خریداری شده، از ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت پرسرعت هدیه بهره‌مند شوند.

خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل علاوه بر صفحه خرید آنلاین سیم‌کارت به نشانی sim.irancell.ir با مراجعه به مراکز خدمات مشترکان و یا نمایندگی‌های مجاز عرضه خدمات و محصولات ایرانسل نیز امکان‌پذیر است. فهرست مراکز خدمات و نمایندگی‌های ایرانسل در نشانی اینترنتی irancell.ir/servicecenters قابل مشاهده است.

مشترکان ایرانسل در خوزستان می‌توانند پس از شماره‌گیری کد دستوری و انتخاب پیشنهاد مورد نظر، نخستین تماس را از خط خود برقرار کنند تا این طرح هفت روزه برای آنها فعال شود.


مکالمه نصف قیمت ایرانسلی در استان خوزستان

علاوه بر طرح فوق، مشترکان فعلی ایرانسل در استان خوزستان نیز می‌توانند از تخفیف مکالمه ویژه این اپراتور بهره‌مند شوند.
بر این اساس، مشترکان خوزستانی ایرانسل می‌توانند در روزهای سوم خرداد (سالروز آزادسازی خرمشهر) و چهارم خرداد (روز دزفول، روز مقاومت و پایداری)به طرح «جزیره هوشمند» ایرانسل بپیوندند تا به این ترتیب مکالمات ایرانسلی آنها در این دو روز نصف قیمت محاسبه شود.

«جزیره هوشمند»، طرح تخفیفی ایرانسل برای دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری است. مشترکان این اپراتور می‌توانند با پیوستن به طرح فوق، در زمان‌ها و مکان‌های مختلف از تخفیف‌های ویژه و خاص بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، ایرانسلی‌های ساکن استان خوزستان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۳۵* (ستاره ۱۳۵ ستاره ۱ مربع) به جزیره هوشمند ایرانسل بپیوندند تا امکان برخورداری از تخفیف فوق برای آنها میسر شود.

استفاده از جزیره هوشمند تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد. در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، امکان فعال‌سازی جزیره هوشمند وجود نخواهد داشت. همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعت‌ها و مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده می‌شود.

ایرانسل همچنین پیش از این نیز به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال و به عنوان حامی لیگ، از ساعت ۲۱ روز ۲۴ اردیبهشت تا ۹ صبح روز بعد، تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه در جزیره هوشمند را برای خوزستانی‌ها در نظر گرفته بود.