js

آخرین اخبار

تسهیلات ویژه ایرانسل برای خرید سیم‌کارت دائمی iSIM

ایرانسل از ارائه تسهیلات ویژه برای خرید سیم‌کارت دائمی (آی‌سیم) خبر داد. 

تسهیلات ویژه ایرانسل برای خرید سیم‌کارت دائمی iSIM

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، خرید سیم‌کارت‌های آی‌سیم به قیمت ۱۲۰ هزار تومان به همراه ۵۰ هزار تومان حد اعتبار اولیه، با شرایط ویژه و پرداخت ۶۰ هزار تومان در زمان ثبت‌نام امکان‌پذیر است.
«حد اعتبار اولیه» در سیم‌کارت‌های دائمی مبلغی است که به صورت پیش‌فرض و بدون نیاز به پرداخت ودیعه، در حساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل لحاظ می‌شود؛ بدین معنی که مشترک می‌تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه، در طول دوره تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند. این حد، بر اساس درخواست مشترک، در هر زمان قابل افزایش است. 
 

با استفاده از تسهیلات ویژه ایرانسل به خریداران سیم‌کارت‌های دائمی، متقاضیان با مراجعه به نشانی اینترنتی olr.irancell.ir و انتخاب شماره آی‌سیم با پیش شماره ویژه ۰۹۰۲ از بین شماره‌های موجود و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و پرداخت مبلغ ۶۰ هزار تومان به‌عنوان پرداخت اولیه، سیم‌کارت به طور رایگان از طریق پست برای مشترک ارسال می‌شود و مابقی مبلغ، طی سه پرداخت ۲۰ هزار تومانی در صورتحساب سه دوره اول مشترک منظور خواهد شد. 

 
سیم‌کارت ارسالی از نوع یوسیم (سیم‌کارت نسل چهارم ایرانسل) بوده و بر اساس قابلیت‌های گوشی مشترک و فناوری‌های مورد استفاده در شبکه تلفن همراه محل استقرار وی، در هر یک از شبکه های نسل دو (2G/EDGE)، نسل سه (3G) و نسل چهار (4G/LTE) ایرانسل قابل استفاده می‌باشد. این سیم‌کارت بدون نیاز به پانچ یا برش اضافه، به راحتی از سیم‌کارت معمولی به میکرو سیم‌کارت و یا نانو سیم‌کارت تبدیل می‌شود.
از سوی دیگر، متقاضیان با خرید هر سیم‌کارت دائمی آی‌سیم می‌توانند با شماره گیری کد #۲*۵۵۵*  یکی از بسته‌های پیشنهادی با نام‌های «پایه» شامل ۳۰۰ پیامک فارسی، ۳۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۲ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۲۵ هزار تومان، «پیشرفته» شامل ۵۰۰ پیامک فارسی، ۵۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۵ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه با هزینه ۴۰ هزار تومان و یا «حرفه‌ای» شامل ۱۰۰۰ پیامک فارسی، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل و خارج شبکه و ۱۰ گیگابایت ترافیک اینترنت همراه را با هزینه ۶۵ هزار تومان انتخاب و خریداری کنند. صرف‌نظر از تاریخ فعال‌سازی بسته، مهلت استفاده از مزایای آن، پایان دوره صدور صورتحساب خواهد بود و در هر زمان امکان خرید تنها یک بسته برای هر مشترک وجود خواهد داشت. 
 

کد اختصاصی ۰۹۰۲، مرکز تماس اختصاصی ۹۰۰، مقرون به‌صرفه‌ترین تعرفه مکالمه سیم‌کارت دائمی کشور بدون هزینه جابجایی و یا هزینه تماس بین شهری، گسترده‌ترین و سریعترین شبکه اینترنت همراه کشور، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، دریافت صورت حساب  و جزئیات تماس‌های تلفنی هر دو ماه یکبار، کارت مالکیت رسمی، حد اعتبار انتخابی، رومینگ بین المللی گسترده مکالمه و دیتا، شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش و سرویس‌های ارزش افزوده پیشرفته و به روز از جمله ویژگی‌های سیم کارت‌های آی‌سیم است.