تماس از طریق VOLTE

تماس از طریق VOLTE

این سرویس به شما امکان می‌دهد در هنگام تماس به‌صورت همزمان از اینترنت نیز استفاده کنید. یعنی در حین مکالمه‌ای با کیفیت بالا می‌توانید همزمان در اینترنت هم به جستجو بپردازید، ایمیل چک کنید، آنلاین خرید کنید یا از خدمات دیگر اینترنت بدون نیاز به قطع تماس استفاده کنید.

سرویس رومینگ ایرانسل

سرویس رومینگ ایرانسل

با رومینگ ایرانسل حتی در سفر هم می‌توانید از خدمات سیم‌کارت اعتباری یا دائمی خود استفاده کنید و با خانواده، دوستان و آشنایانتان در ارتباط باشید.

تماس با خارج از کشور

تماس با خارج از کشور

اگر در ایران هستید و قصد تماس با خارج از کشور را دارید، به‌راحتی می‌توانید با سیم‌کارت ایرانسل خود این تماس را برقرار کنید.

پیام‌ گیر صوتی ایرانسل

پیام‌ گیر صوتی ایرانسل

با استفاده از این سرویس، در زمان‌هایی که خارج از محدوه پوشش شبکه ایرانسل هستید یا تلفن همراهتان خاموش است، تماس‌گیرندگان می‌توانند به سیستم پیام‌گیر صوتی شما متصل شوند و پیامی برای شما بگذارند. در این صورت هر زمان که مایل بودید می‌توانید به پیام‌های صوتی گوش دهید.

میزبان تماس ایرانسل

میزبان تماس ایرانسل

با سرویس «میزبان تماس»، مخاطب شما هزینه تماس برقرارشده از سوی شما را به عهده می‌گیرد. با استفاده از این سرویس در صورتی که از فردی بخواهید تا میزبان تماس شما باشد، ابتدا مخاطب شما به سیستم گویا متصل می‌شود و در صورت پذیرش هزینه تماس از سوی وی، ارتباط برقرار خواهد شد. سرویس میزبان تماس برای همه مشترکان ایرانسل قابل استفاده است اما دریافت‌کننده تماس باید سیم‌کارت اعتباری داشته باشد.

لطفا با من تماس بگیرید

لطفا با من تماس بگیرید

با استفاده از این سرویس، حتی زمانی که اعتبار مکالمه شما تمام شده یا خط تلفن‌تان قطع شده، می‌توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب که یک پیامک رایگان به شماره مقصد ارسال می‌کنید و از دارنده شماره می‌خواهید با شما تماس بگیرد. استفاده از سرویس «لطفا با من تماس بگیرید» برای تمام مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری امکان‌پذیر است.

اعلام تماس های ناموفق

اعلام تماس های ناموفق

با استفاده از این سرویس متوجه می‌شوید در هر لحظه چه کسانی با شما تماس گرفته‌اند.

اعلام بازگشت به شبکه

اعلام بازگشت به شبکه

به کمک این سرویس، درصورتی که با مشترکی تماس گرفتید و به هر دلیل تماس برقرار نشد، می‌توانید (تا ۴۸ ساعت) از در دسترس قرار گرفتن مجدد او در شبکه مطلع شوید. در این صورت به محض بازگشت مشترک موردنظرتان به شبکه، امکان تماس با او از طریق پیامک به شما اعلام می‌شود.

تعرفه‌ها و بسته‌های مکالمه

تعرفه‌ها و بسته‌های مکالمه

با خرید سیم‌کارت اعتباری، دائمی یا پیام‌رسان، به طور پیش‌فرض در «طرح تعرفه پایه» همان سیم‌کارت قرار می‌گیرید و هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن محاسبه خواهد شد.