js

آخرین اخبار

اینترنت ارزان ایرانسل به مناسبت دهه فجر

تخفیف ۵۰درصدی ایرانسل روی بسته های افزایشی اینترنت همراه به مناسبت دهه فجر. اینترنت ارزان را با ایرانسل تجربه کنید

اینترنت ارزان ایرانسل به مناسبت دهه فجر
ایرانسل از عرضه نیم بهای ۱۳ بسته اینترنت همراه خود به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر داد.
 

اینترنت ارزان ایرانسل ، به مناسبت دهه فجر 


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سیم کارتهای اعتباری و دائمی ایرانسل می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری، بسته ۵ گیگابایتی یک هفته ای و بسته های یک ماهه ۵، ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی را به ترتیب با قیمت های ۱۷,۵۰۰، ۲۰,۰۰۰، ۳۲,۵۰۰ و ۵۰,۰۰۰ تومان خریداری و فعال کنند.


همچنین بسته های اینترنت همراه با اعتبار زمانی ۳ ماهه و حجم های ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۳۰ و ۵۰ گیگابایت هم به ترتیب با قیمت های ۲۵,۰۰۰، ۳۲,۵۰۰، ۳۷,۵۰۰، ۴۵,۰۰۰، ۴۷,۵۰۰، ۶۰,۰۰۰ و ۷۵,۰۰۰ تومان، بسته ۶ ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۷۰,۰۰۰ تومان و بسته یک ساله ۱۰۰گیگابایتی با قیمت ۱۷۵,۰۰۰ تومان تا پایان دهه فجر به مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل عرضه شده اند.

فعالسازی بسته های افزایشی اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کد#۵۵۵* ممکن می باشد و اطلاعات بیشتر در خصوص بسته های اینترنت همراه، شبکه نسل ۲، ۳ و ۴ ایرانسل و تنظیمات لازم برای اتصال به شبکه اینترنت همراه این اپراتور از طریق صفحه اینترنت همراه قابل مشاهده است.

براساس این گزارش، در حال حاضر شبکه نسل ۳ در بیش از ۱۲۷ شهر و شبکه نسل ۴ ایرانسل در ۱۴ شهر کشور راه اندازی شده و توسعه پرشتاب شبکه با سرعت ادامه دارد.

از اینترنت ارزان ایرانسل لذت ببرید