js

آخرین اخبار

دریافت نشانی نزدیکترین مسجد محدوده شما

دریافت نشانی و نقشه نزدیکترین مسجد براساس موقعیت جغرافیایی توسط مشترکان ایرانسل ممکن شد

دریافت نشانی نزدیکترین مسجد محدوده شما

برای اولین بار در ایران، همزمان با دهه تکریم و تبیین جایگاه مسجد در جامعه و در آستانه حلول ماه مبارک رمضان، امکان دریافت نشانی و نقشه نزدیکترین مسجد بر اساس موقعیت جغرافیای مشترک و بدون نیاز به نرم افزار و سخت افزار خاص، برای مشترکان ایرانسل ممکن شد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ خدمات اطلاعات شهری ایرانسل برمبنای عرضه اطلاعات مورد نیاز مشترکان براساس موقعیت جغرافیای تهیه شده و متقاضیان استفاده از این خدمات می‌توانند اماکن مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کرده و نشانی و نقشه نزدیک ترین محل مورد نظر خود را از طریق پیام کوتاه و یا پیام چندرسانه‌ای (MMS) دریافت کنند.
 
در فاز اول عرضه سرویس اطلاعات شهری ایرانسل، مشترکان می توانند با شماره گیری کد دستوری http://www.irancell.ir/Portal/picture/?30401/gsm_summer92_ussd16 به سادگی و بدون نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار یا تلفن همراه خاص، نشانی وموقعیت مساجد اطراف خود را به صورت پیامکی و یا نشانی آنها را بر روی نقشه از طریق پیام چندرسانه‌ای دریافت کنند.
 
سرویس اطلاعات شهری ایرانسل هم اکنون در مرحله نخست راه اندازی، نشانی و موقعیت ۵ هزار مسجد در ۵۱ شهر کشور را در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد.
 
متقاضیان علاقه‌مند به استفاده از این خدمت جدید، باید درابتدا با شماره گیری کد دستوری http://www.irancell.ir/Portal/picture/?30401/gsm_summer92_ussd16 در سرویس نمای دوستان ایرانسل  به صورت رایگان ثبت نام کرده و سپس با استفاده از فهرست‌های مربوطه، از خدمات اطلاعات شهری ایرانسل استفاده کنند.
 

هزینه استفاده از این سرویس برای دریافت اطلاعات از طریق پیامک ۵۰۰  ریال و از طریق پیام چندرسانه ای  به همراه نقشه ۷۵۰ ریال در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، به زودی تمامی بانکها، بیمارستانها و مراکز تفریحی از جمله سینماها و دیگر مراکز خدماتی در سراسر کشور نیز به فهرست خدمات اطلاعات شهری ایرانسل اضافه خواهند شد و صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند از طریق پورتال نمای ایرانسل، نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود جهت معرفی به مشترکان علاقه‌مند به استفاده از این خدمات اقدام کنند و به این ترتیب علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه خود را نیز به سهولت به اطلاع مشترکان برسانند.