js

آخرین اخبار

برای چهارمین سال متوالی

دریافت تندیس ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان

ایرانسل تنها اپراتور دریافت‌کننده تندیس و گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شد

دریافت تندیس ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان
به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ این اپراتور به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، بر اساس ارزیابی‌های سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برای چهارمین سال متوالی، موفق به دریافت تندیس و گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد. رضایت‌مندی حداقل ۹۰ درصدی مشتریان، از موارد الزامی در فرآیند ارزیابی برای اخذ این تندیس ملی است.

شانزدهمین دوره اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به همت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با پشتیبانی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، صبح روز دوشنبه، ۹ اسفند ۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

این تندیس بر اساس مفاد آیین‌نامه اعطای گواهینامه و تندیس‌های ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و پس از بررسی و ارزیابی عملکرد ایرانسل و به استناد مصوبه شورای سیاست‌گذاری مستقر در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، به ایرانسل اعطا شد.

ایرانسل در سال‌های گذشته و در چهار دوره متوالی برگزاری این جشنواره، موفق به کسب تندیس و گواهینامه‌های ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شده بود.