js

آخرین اخبار

خرید دیجیتالی بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر از «گیشه»

بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر در نرم‌افزار «گیشه» ایرانسل عرضه شد

خرید دیجیتالی بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر از «گیشه»


امکان خرید دیجیتالی بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر ۹۴ توسط ایرانسل فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، علاقه‌مندان به حضور در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر که از ۲۱ تا ۲۸ بهمن ۹۴ برگزار می‌شود می‌توانند با دانلود و نصب نرم‌افزار گیشه، بلیت اجراهای این جشنواره را تهیه کنند.

خرید بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ششم بهمن ماه در نرم‌افزار گیشه ایرانسل امکان‌پذیر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، «گیشه» نخستین نرم‌افزار کاربردی جامع خرید دیجیتال بلیت در ایران است که دسترسی به منابع متعدد و گسترده خرید الکترونیکی بلیت را برای کاربران فراهم می‌کند و با استفاده از آن می‌توان اطلاعات و جزئیات مربوط به بلیت مورد نیاز را مشاهده و خریداری کرد تا به این ترتیب از اتلاف وقت و هزینه برای خرید حضوری بلیت جلوگیری شود.

همچنین نرم‌افزار گیشه، کاربران را در جریان برنامه تئاترها، کنسرت‌ها، فیلم‌های در حال اکران، گالری‌ها و برنامه‌های گردشگری قرار می‌دهد و امکان خرید و دریافت الکترونیکی بلیت از طریق این برنامه را برای آنان میسر می‌کند. امکان مشاهده فهرست دوره‌های آموزشی هنری و ثبت‌نام در این دوره‌ها نیز از طریق «گیشه» امکان‌پذیر است.

دریافت جزئیات هر برنامه از قبیل هنرمندان، عوامل، عکس‌ها، آواها، نشانی محل اجرا و نمایش آن روی نقشه و مسیریابی از طریق نرم‌افزار کاربردی گیشه میسر است.
کاربران می‌توانند نرم‌افزار کاربردی گیشه را از صفحه اختصاصی آن به نشانی gisheh.irancell.ir و یا بازارهای اندرویدی Myket و کافه بازار دانلود و نصب کنند.