در موسم حج امسال هم با افتخار در کنارتان هستیم

همه شما ایرانسلی‌های عزیزی که امسال به حج مشرف می‌شوید، می‌توانید با شماره‌گیری کد #۸*۱۱۱۱* و یا استفاده از اپلیکیشین ایرانسل‌من از ۱۰ مگابایت اینترنت رایگان روزانه استفاده کنید. .

تعرفه مکالمه برای شما که در سفر حج از خدمات رومینگ بین‌المللی ایرانسل استفاده می‌کنید برابر با دقیقه‌ای ۵۹۹ تومان برای مکالمه‌های داخلی و یا دریافت تماس از ایران، و دقیقه‌ای ۶۹۹ تومان برای برقراری تماس با ایران خواهد بود. ارسال هر پیامک ۱۹۹ تومان و دریافت پیامک رایگان خواهد بود. تعرفه استفاده از خدمات اینترنت ایرانسل هم به ازای هر مگابیت ۱۹۹ تومان است (درصورتی که از بسته‌ها و یا اینترنت هدیه خود استفاده نکنید). بسته‌های اینترنت ویژه‌ای هم برای شما زائران عزیز در نظر گرفته‌ایم که جزئیات آن در جدول زیر ارائه شده است:
حجم (مگابایت) اعتبار (روز) قیمت (تومان)
۱۵۰ ۷ ۱۸۰۰۰
۳۰۰ ۷ ۳۰۰۰۰
۶۰۰ ۷ ۵۰۰۰۰
۱۰۲۴ (۱ گیگابایت) ۷ ۷۵۰۰۰

بسته‌های مذکور با شماره‌گیری کد #۲*۳*۱۱۱۱* یا از طریق اپلیکیشین ایرانسل‌من فعال می‌شوند.
شما می‌توانید علاوه بر انجام تنظیمات دستی، با شماره‌گیری کد#۱*۱۱۱۱* از سیم‌کارت خود و یا استفاده از ایرانسل من سرویس رومینگ بین‌الملل خود را فعال کنید.
همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که در صورت بروز مشکل و یا درخواست راهنمایی با شماره‌گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰، استفاده از خدمات گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان در وبسایت ایرانسل و یا ارسال ایمیل به نشانی الکترونیکی haj@mtnirancell.ir با مرکز پشتیبانی اختصاصی ایرانسل به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.
علاوه بر این ایرانسل با اعزام نمایندگان و کارشناسان خود به مکه مکرمه و مدینه منوره و استقرار در بعثه مقام معظم رهبری، برای پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات زائران گرامی در ایام حج آماده خدمت‌رسانی است.

ممکن است دوست داشته باشید: