js

آخرین اخبار

هدایای ایرانسل برای مشترکان جدید

ایرانسل به مشترکان جدید مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و سیم کارت هدیه می‌دهد

هدایای ایرانسل برای مشترکان جدید
 
 

ایرانسل از ارائه بسته‌های مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و همینطور سیمکارت رایگان به مشترکان جدید خود خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان با خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل در اسفندماه سال جاری و طی مراحل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس در همان روز، از ۳۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی رایگان به مدت دو هفته بهره‌مند خواهند شد.

 

سیم کارت اعتباری ایرانسل به قیمت ۵ هزار تومان، با ۲ هزار تومان اعتبار اولیه رایگان به همراه سه بسته هدیه؛ ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیام چندرسانه‌ای و ۱۰ مگابایت اینترنت همراه ارائه می‌شود.

 

از سوی دیگر، در صورتیکه این دسته از مشترکان، سیم کارت خریداری شده خود را در طول یک هفته از زمان فعال سازی، جمعا به میزان ۱۰ هزار تومان شارژ کنند، می‌توانند یک سیم کارت اعتباری رایگان بدون پرداخت هزینه، از طریق پست و در محل نشانی ثبت نامی خویش دریافت کنند.

 

همچنین مشترکان جدید ایرانسل، با هر بار شارژ سیم‌کارت خود به میزان حداقل ۲ هزار تومان، از ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیامک فارسی ایرانسلی و ۱۰ پیام چندرسانه‌ای برای یک هفته برخوردار خواهند شد. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز نمی‌شود.

 

براین اساس، ثبت نام سیم‌کارت باید در اسفندماه ۹۲ صورت گیرد و فعال‌سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس نیز باید ظرف ۴۸ ساعت پس از ثبت نام انجام پذیرد؛ در غیر این صورت، امکان استفاده از هدایا وجود نخواهد داشت.