js

آخرین اخبار

بهار با ایرانسل … ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه رایگان! برای مشترکان سیم کارت دائمی

و هم اکنون پس از هدایای نوروزی، ایرانسل با ارائه یک هدیه دیگر، فرصتی فراهم آورده تا پس از ایام عید، همچنان شور و نشاط نوروزی در سراسر بهار و تابستان جاری باشد!

بهار با ایرانسل … ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه رایگان! برای مشترکان سیم کارت دائمی
بر اساس این طرح، تمامی مشترکان سیم کارت دائمی که در فاصله ۲۵ فروردین تا ۳۱ اردیبهشت امسال ثبت نام خود را تکمیل و اولین تماسشان را برقرار نمایند، می توانند تا پایان تیر ماه ۱۳۸۶از هدیه ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایگان برخوردار شوند.
هدیه "ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایگان" تنها مختص همان ماه بوده و اگر در آن ماه از کل ۱۰۰۰ دقیقه رایگان استفاده نشود، دقایق مصرف نشده از بین می رود و به هزار دقیقه ماه بعد اضافه نخواهد شد.
بنا بر این طرح مشترکان هر ماه ۱۰۰۰ دقیقه رایگان به  این ترتیب در اختیار دارند: هزار دقیقه اول برای ۲۵ فروردین تا ۳۱ فروردین؛ هزار دقیقه دوم برای ۱ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت؛ هزار دقیقه سوم برای ۱ خرداد تا ۳۱ خرداد؛ و هزار دقیقه چهارم برای ۱ تیر تا ۳۱ تیر.
لازم به ذکر است، هزار دقیقه رایگان صرفاً مکالمات بین خطوط ایرانسل را شامل می شود. همچنین، در هر تماس کمتر از ۳۰ دقیقه، صرفنظر از مدت مکالمه، تنها هزینه دقیقه نخست محاسبه خواهد شد. بدین ترتیب به عنوان مثال در یک مکالمه ۱۹ دقیقه ای تنها هزینه دقیقه اول محاسبه شده و ۱۸ دقیقه دیگر رایگان خواهد بود. 
شایان ذکر است، کلیه تماس ها در این دوره بر مبنای واحدهای یک دقیقه ای محاسبه می‌گردد. بنابراین، اگر تنها بخشی از یک دقیقه نیز مصرف شده باشد، در محاسبه طول مکالمه، آن میزان به یک دقیقه رند می شود.
همچنین، در راستای سیاستهای ایرانسل جهت رعایت مساوات و ایجاد امکان برخورداری از تسهیلات برای تمام مشترکان گرامی، توجه فرمایید مکالمات بیش از ۳۰ دقیقه، به بخشهای ۳۰ دقیقه ای تقسیم خواهد شد. به این ترتیب، در هر ۳۰ دقیقه، هزینه دقیقه نخست محاسبه شده و دقایق باقیمانده رایگان خواهد بود.
به عبارت ساده، هزینه مکالمه به این ترتیب محاسبه خواهد شد: با شروع مکالمه، هزینه دقیقه اول محاسبه شده و به محض پایان ۳۰ دقیقه اول و با وارد شدن به دقیقه ۳۱، هزینه یک دقیقه دیگر نیز محاسبه خواهد شد؛ به همین ترتیب تا پایان مکالمه. به این شکل، چه مکالمه یک ثانیه ای باشد و چه ۳۰ دقیقه ای، تنها هزینه ۱ دقیقه محاسبه می شود؛ و همینطور چه مکالمه ۳۱ دقیقه ای باشد و چه ۶۰ دقیقه ای، هزینه دو دقیقه منظور می شود و الی آخر.
توجه فرمایید این طرح تنها ویژه مشترکان طرح "پرداخت ماهیانه دقیقه ای" بوده و درصورت تغییر طرح تعرفه، دقایق رایگان دیگر به مشترکان تعلق نمی گیرد.

همچنین در راستای برنامه توسعه شبکه ایرانسل، به اطلاع می رسانیم تاکنون شهرهای تهران، مشهد، تبریز، کرج، ارومیه، ساری، مراغه، ری، قم، شیراز، اردبیل، کرمانشاه، خرم آباد، همدان، مشگین شهر، گرمی، سراب، قدس، بابل، سنندج، سقز، ایلام، الیگودرز، ملایر، بجنورد، باقرشهر، چهاردانگه، آمل، میاندوآب، قوچان، چالوس، کمال شهر، زنجان، پاکدشت، قرچک، کیش، اسلام شهر، ورامین، پیشوا، شبستر، کنگاور،  بروجرد، بیرجند، اندیشه، نکا، سرپل ذهاب،محمودآباد، سبزوار، اراک، ساوه، نیشابور، امیرکلا و تربت جام تحت پوشش شبکه ایرانسل درآمده و تا پایان فروردین شهرهای گرگان، بهشهر، فریدون کنار، تربت حیدریه، قائم‌شهر، فردوس، قزوین، خوی، گنبدکاووس، بابلسر، جویبار و تایباد نیز به شبکه ایرانسل خواهند پیوست. همچنین بزودی شبکه ایرانسل شهرهای رباط کریم، اهواز و یزد را نیز تحت پوشش قرار می دهد.
 
* توجه فرمایید بهای سیم کارت دائمی ایرانسل ۱۵۰ هزار تومان می باشد.