js

آخرین اخبار

در راستای همکاری ایرانسل و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور؛

پروژه کاشت ۱۵هزار اصله نهال توسط ایرانسل آغاز شد

ایرانسل به مناسبت روز درختکاری پروژه کاشت ۱۵ هزار اصله نهال در پارک جنگلی جاجرود را آغاز کرد.

پروژه کاشت ۱۵هزار اصله نهال توسط ایرانسل آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پروژه کاشت و نگهداری ۱۵ هزار اصله نهال به عنوان بخشی از کمپین «عدم استفاده از صورت‎‌حساب‌های کاغذی» با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، معاون عملیاتی شرکت ایرانسل، جمعی از مدیران سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، اصحاب رسانه و جمعی از کارکنان شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل آغاز شد.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور و اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد مشترکان دائمی خود را به جایگزینی دریافت صورت‌حساب‌های دیجیتال به جای قبض‌های کاغذی با هدف جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان و حفاظت از محیط زیست ترغیب کند.

مشترکان ایرانسل برای دریافت صورت‌حساب‌های خلاصه یا کامل خود مسیرهای جایگزین استفاده از نرم افزار کاربردی و نسخه وب «ایرانسل من» ، پست الکترونیکی و پیامک را در اختیار دارند. همچنین مشترکان خطوط دائمی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #۲*۱*۵۵۵* از میزان مصرف خود مطلع شوند.

فاز نخست پروژه درختکاری ایرانسل با همکاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با کاشت ۱۵ هزار اصله نهال در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار در پارک جنگلی جاجرود اجرا می‌شود و پس از آن ایرانسل به مدت دو سال آبیاری و نگهداری این نهال‌ها را به عهده خواهد گرفت.

در این پروژه با نظارت و کارشناسی سازمان منابع طبیعی گونه‌های مقاوم و بومی منطقه مانند «کاج تهران»، «سرو نقره‌ای»، «سنجد»، «ارغوان» و ... کاشته می‌شود.