js

آخرین اخبار

روش جدید دریافت اطلاعات حساب وایمکس

ایرانسل از امکان دریافت اطلاعات حساب وایمکس از طریق پیامک و پست الکترونیکی خبر داد

روش جدید دریافت اطلاعات حساب وایمکس

کاربران اینترنت وایمکس ایرانسل از این پس می توانند با ارسال کدهای در نظرگرفته شده از خط ایرانسل خود به شماره ۷۰۷۵، از جزئیات حساب وایمکس خود مطلع شوند.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ کاربرانی که مایل به دریافت اطلاعات حساب خود از طریق پیامک هستند، می توانند با ارسال شناسه وایمکس و کد مورد نظر خود به شماره ۷۰۷۵ اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.


کد شماره ۱ جهت اطلاع از وضعیت سرویس، کد شماره ۲ جهت اطلاع از جزئیات طرح تعرفه، کد شماره ۳ جهت اطلاع از جزئیات شماره پیگیری، کد شماره ۴ جهت اطلاع از جزئیات حساب اصلی، کد شماره ۵ جهت اطلاع از جزئیات بسته افزایشی مدت دار، کد شماره ۶ جهت اطلاع از جزئیات نوع سرویس، کد شماره ۷ جهت اطلاع از جزئیات مصرف، کد شماره ۸ جهت اطلاع از رمز عبور، کد شماره ۹ جهت اطلاع از روش های پرداخت، کد شماره ۱۰ جهت اطلاع از جزئیات مبلغ قابل پرداخت و کد شماره ۱۱ جهت اطلاع از جزئیات بسته ترافیک ماهانه در نظر گرفته شده است که پس از ارسال، اطلاعات درخواستی از طریق پیامک و پست الکترونیکی برای مشترک ارسال می شود.


کاربران وایمکس ایرانسل می توانند به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی، تنها با خط ایرانسلی که آن را در مرحله ثبت نام وارد کرده اند نسبت به درخواست اطلاعات اقدام کنند تا مشکلی از جهت امنیت اطلاعاتشان بوجود نیاید.


گفتنی است؛ ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل امکان پذیر است.


پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل نیز از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم نسخه وب ایرانسل‌من، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک‌های عامل امکان‌پذیر است.


براساس این گزارش، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبانه‌روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرند.