js

آخرین اخبار

بسته شخصی شده اینترنت همراه مشترکان ایرانسل

با افزوده شدن ویژگی دریافت بسته اینترنت همراه از طریق کد شگفتی‌ها امکان‌پذیر شد:بسته شخصی شده اینترنت همراه مشترکان ایرانسل

بسته شخصی شده اینترنت همراه مشترکان ایرانسل
ایرانسل از افزوده شدن امکان دریافت بسته شخصی‌سازی شده اینترنت همراه به کد شگفتی‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان این شرکت می‌توانند با ارسال پیامک به ۴۴۴۴ و یا شماره‌گیری کد #۴۴۴۴* علاوه بر افزایش اعتبار مکالمه، از امکان دریافت بسته های اینترنت همراه شخصیسازی شده ویژه هر مشترک نیز بهره‌مند شوند.
در این امکان جدید، همچون گذشته نتیجه شماره‌گیری برای هر فرد متفاوت خواهد بود و هریک از مشترکان بسته شخصی ویژه خود را برای استفاده از اینترنت

همراه نسل سوم و چهارم ایرانسل دریافت خواهند کرد.
مشترکان ایرانسل می‌توانند همزمان با طرح کد شگفتی‌ها، دیگر طرح‌های تخفیفی و تشویقی ایرانسل را نیز فعال کنند. اطلاع از باقیمانده اعتبار این طرح با شماره‌گیری کد #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان‌پذیر است.


بر اساس این گزارش، ایرانسل با ارائه گسترده‌ترین شبکه باندپهن همراه ایران، در حال حاضر بیش از ۵۵۰ شهر در تمامی ۳۱ استان کشور را تحت پوشش شبکه 3G و بیش از ۱۱۰ شهر را تحت پوشش خدمات 4G/LTE قرار داده است.


مشترکان برای اتصال به شبکه نسل چهارم ایرانسل لازم است ضمن استفاده از گوشی با قابلیت پشتیبانی از این شبکه، نسبت به اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش اقدام نموده و نیز سیم‌کارت ایرانسل خود را به یوسیم (سیم کارت 4G) تغییر دهند و یا سیم‌کارت جدید یوسیم خریداری کنند.