X
پیام پیشواز

 همه شما مشترکان اعتباری و دائمی با استفاده از این سرویس می‌توانید جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی درباره وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران، تنظیم کنید. عملکرد این سرویس مشابه سرویس آشنای آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن با موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می‌روید‌؛ با این تفاوت که با سرویس پیام پیشواز،‌ متن انتخابی شما در تمامی تماس‌هایی که با شماره(های) مورد نظرتان برقرار می‌شود، به‌صورت یک فلش پیام بر روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می‌شود. 

مزایای سرویس پیام پیشواز:

 • در حالیکه فرد تماس گیرنده با شما در انتظار پاسخگویی است، شما می‌توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا حتی یک لطیفه را با او به اشتراک بگذارید.
 • از این سرویس می توانید به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که قادر به پاسخگویی نیستید استفاده کنید. 
 • اگر قصد عزیمت به خارج از کشور را دارید نیز می‌توانید از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنید.

ویژگی های سرویس پیام پیشواز ایرانسل:

 • امکان ثبت نام یا لغو سرویس و یا تنظیم وضعیت، از طریق ارسال پیامک، استفاده از سرویس را بسیار آسان نموده است.
 • از طریق پورتال اینترنتیاین سرویس جدید، می توانید پیام های گوناگون را برای افراد متفاوت یا گروه های مختلفی از مخاطبان، در زمان های متفاوت، تنظیم نمایید.
 • امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس: شما می توانید با قراردادن شماره های موردنظر در این لیست، از این سرویس تنها برای آن دسته از مخاطبین خود که نامشان در لیست ذکر شده استفاده کنید.
 • امکان تعریف لیست غیر مجاز: با قراردادن شماره‌های موردنظر در این لیست، می توانید به طور خودکار از ارسال عبارت به شماره‌هایی که مایل نیستید پیام پیشواز شما را دریافت کنند، اجتناب نمایید.
 • امکان کپی کردن پیام پیشواز: شما می‌توانید با ارسال دستور (شماره تلفن همراه شخص مورد نظر)C به شماره ۸۵۸۵ در هر زمان، نسبت به کپی کردن پیام پیشواز افراد دیگر اقدام کنید. مثال: C۰۹۳۵۱۱۱۱۱۱۱

فعال سازی سرویس:

برای استفاده از سرویس می توانید عدد "1" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. پس از آن، امکان خواهید داشت عبارت انتخابی خود را تنظیم کرده و از سرویس استفاده نمایید.

 • برای غیرفعالسازی سرویس، عدد "0" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.

   

  برای تنظیم عبارت انتخابی، می توانید عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد.

بسته های پیشواز ایرانسل:

 
نوع بسته روش فعال‌سازی هزینه اشتراک اعتبار تعداد پیام پیشواز رایگان
هفتگی* ارسال ۷ به ۸۵۸۵ ۱۵۰ تومان ۷ روز ۱۲
ماهانه **
ارسال 1 به ۸۵۸۵ ۴۵۰ تومان ۳۰ روز  ۳۰
ویژه ماهانه ارسال ۵ به ۸۵۸۵ ٩٠٠ تومان ۳۰ روز نامحدود

*
در این بسته تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۱۲ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۱۲ بار، به ازای هر بار، مبلغ ۱۹/۹ تومان از حساب شما کسر خواهد شد.
** در این بسته تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۳۰ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۱۹/۹ تومان از حساب شما کسر خواهد شد.  

 
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
sender email :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تماس با ما
تلفن همراه:
۷۰۰ (از خطوط ایرانسل)
۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط)
وایمکس:
۷۰۷ (از خطوط ایرانسل)
۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط)