کتابخوان.
.

دارای نسخه apple

لوگوی اپلیکیشن کتابخوان| ایرانسل

کتابخوان

کتابخانه مجازی

کتابخوان، به شما امکان می‌دهد از طریق تلفن همراه و یا تبلت، لذت خواندن و شنیدن صدها کتاب متنی و صوتی در حوزه‌های متنوعی از قبیل مذهبی، سلامت، روان‌شناسی، اخلاق، ورزشی، داستان و ... تجربه کنید.
 
دانلود
.

معرفی

استفاده از این کتابخانه مجازی، لذت خواندن و دسترسی بدون محدودیت زمانی و مکانی به کتاب‌ها را برای شما کاربران فراهم می‌کند. همچنین با فرهنگ‌سازی استفاده از کتاب‌های مجازی، به تدریج علاقه به این نوع کتاب‌ها را بیشتر می‌کند و موجب حفظ محیط زیست و قطع درختان کمتری برای چاپ کتاب‌های کاغذی خواهد شد. شما مشترکان اعتباری می‌توانید با استفاده از حساب کاربری خود و یا پرداخت اینترنتی (از طریق پورتال و یا نرم افزار کتابخوان) نسبت به خرید محتوا اقدام کنید. شما مشترکان دائمی قادر به استفاده از کتاب‌های رایگان هستید.

 

امکانات برنامه

  • دسترسی به کتاب‌های مختلف بدون محدودیت زمانی و مکانی
  • امکان استفاده از کتاب‌های صوتی متنوع
  • ایجاد قفسه کتاب شخصی
  • لیست کتاب‌های پرطرفدار
  • نشانه‌گذاری و قابلیت جستجوی محتواهای مختلف
  • جستجو در متن کتاب
  • نمایش آخرین صفحه مطالعه شده
  • خرید درون برنامه‌ای
      

سوالات متداول

این برنامه کاربردی بر بستر سیستم عامل اندروید (نسخه 2.2 و بالاتر) ارائه شده است.
برای فعال‌سازی برنامه و خرید کتاب‌ها به اینترنت نیاز دارید، اما برای مطالعه کتاب‌ها نیازی به اینترنت ندارید.
بله، اما مشترکان سیم کارت‌های دائمی تنها می‌توانند از کتاب‌های رایگان استفاده کنند.
برای خرید کتاب‌ها لازم است تا به فروشگاه کتابخوان مراجعه کنید. این فروشگاه علاوه بر مرورگر، از طریق نسخه اندروید کتابخوان ایرانسل نیز در دسترس است.
امکان چاپ کتاب‌ها وجود ندارد؛ اما در نرم افزار کتابخوان می‌توانید بر روی متن، علامت‌گذاری و یا یادداشت گذاری کنید. این علامت‌گذاری‌ها در نرم افزار ذخیره می‌شود.
همچنین می‌توانید از طریق بلوتوث کتاب را برای دیگران ارسال کنید. درصورتی که کتاب هزینه‌ای در بر داشته باشد، لازم است تا دریافت کننده برای مطالعه کتاب، هزینه آن را بپردازد.
هزینه کتاب را می‌توانید از طریق یکی از دو روش زیر بپردازید:
  • اعتبار سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل
  • درگاه بانکی
بله، می‌توانید همزمان با گوش دادن به کتاب، وارد بخش‌های دیگر برنامه و یا دستگاه خود شوید.
بله، امکان جستجو در متن کتاب را دارید.
خیر، نرم‌افزار همیشه آخرین صفحه‌ای که در حال مطالعه آن بوده‌اید را حفظ می‌کند.
برخی از دستگاه‌ها مشکلاتی در نمایش کتاب‌ها دارند. با استفاده از گزینه «نمایش متفاوت»، مشکلی در نمایش کتاب وجود نخواهد داشت.
کتاب‌هایی که از فروشگاه نرم‌افزار کتابخوان دریافت می‌کنید مستقیماً به کتابخانه مجازی شما اضافه می‌شوند. کتاب‌هایی را که از طریق وب‌سایت، ایمیل، بلوتوث و... دریافت کرده‌اید، از طریق گزینه «افزودن اثر» قابل اضافه کردن به کتابخانه مجازی هستند.
با استفاده از این گزینه می‌توانید قفسه ای جدید، با عنوان دلخواه خود ایجاد کنید و کتاب‌هایتان را به صورت طبقه‌بندی شده نگه دارید.
خیر، با استفاده از از اسکرول پایین صفحه و یا فهرست کتاب می‌توانید در بین فصل‌ها و عناوین کتاب جابجا شوید.
در وب سایت پیش از خرید باید شماره تلفن همراه و کلمه عبور خود را وارد کنید، به همین دلیل سیستم به صورت خودکار کتابی را که خریده‌اید را به کتابخانه شخصی (ابری) شما اضافه می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید کتاب را در نرم‌افزار اندرویدی نیز مشاهده کنید. همچنین می‌توانید کتاب را از وب سایت دریافت نمایید و سپس با گزینه «افزودن اثر» در نرم افزار اندروید، آن را به کتابخانه خود اضافه کنید.
این برنامه کاربردی می‌تواند تمامی زبان‌های زنده دنیا را پشتیبانی کند.