سیم کارت دائمی.

سیم‌کارت دائمی (آی‌سیم)

با پرداخت هزینه اندکی در ماه می‌توانید از تمام مزایای تلفن همراهتان بهره‌مند شوید و مخارج مکالمات، پیامک‌ها و اینترنت خود را در پایان ماه بپردازید..
معرفی

با استفاده از سیم‌کارت دائمی هزینه اندکی را به عنوان اشتراک خواهید پرداخت و مخارج مکالمات، پیامک‌ها و اینترنت شما به میزانی که استفاده کرده‌اید در صورت حسابتان آورده می‌شود.    

 در پایان هر دو ماه یک صورت حساب دریافت می‌کنید که بنا به درخواست شما، صورت ریز مکالمات انجام شده نیز می‌تواند به همراه آن ارسال شود. این صورت حساب به نشانی پست الکترونیکی (email) شما فرستاده می‌شود. برای پرداخت این صورت حساب، ۲۸ روز از تاریخ صدور آن فرصت دارید.    
روش خرید و استفاده

از طریق یکی از روش های زیر می توانید سیم کارت دائمی خود را خریداری کنید:

تعرفه

شما مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی برای تمامی تماس‌های داخل و خارج شبکه در سراسر کشور و حتی تلفن ثابت، تنها دقیقه‌ای ۴۹٫۹ تومان بر حسب تعرفه پایه ثانیه‌ای پراخت می‌کنید. این تعرفه مکالمه حتی از تعرفه تماس‌های بین خطوط تلفن ثابت و تلفن همراه ارزان‌تر است.
جدول زیر هزینه تماس، پیامک، پیام چندرسانه‌ای و اینترنت همراه را نشان می‌دهد.

 

نوع خدمات

هزینه

تماس داخل شبکه ایرانسل
(از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر)

۰/۸۳۲ تومان/ثانیه
(۴۹,۹ تومان/دقیقه)

تماس خارج شبکه ایرانسل
(از خط ایرانسل به سایر خطوط)

۰/۸۳۲ تومان/ثانیه
(۴۹٫۹ تومان/دقیقه)

پیامک به خطوط همراه (فارسی)

۸,۹ تومان

پیامک به خطوط همراه (لاتین)

۱۶ تومان

پیامک به خطوط ثابت (فارسی یا لاتین)

۱۲ تومان

پیامک به خارج از کشور
(همه کشورها)

۲۰۰ تومان

پیام چندرسانه‌ای

۱۹,۹ تومان

اینترنت همراه

۰/۰۴ تومان/کیلوبایت

 

  • هر کیلوبایت (KB) معادل 1024 بایت و هر مگابایت MB) 1024) کیلوبایت است. ضمنا هزینه نهایی استفاده از اینترنت براساس تعداد کیلوبایت‌های مصرف شده محاسبه شده و آخرین بایت مصرفی به کیلوبایت بعدی رند می‌شود. به عنوان مثال در صورت استفاده 1025 بایت، هزینه 2 کیلوبایت از شما کسر خواهد شد.