این سیم‌‌کارت به جای پارک نیاز دارد!.

این سیم‌‌کارت به جای پارک نیاز دارد!

قرعه‌کشی ۳ دستگاه پژو ۲۰۷ و ۳۰ سکه تمام‌بهار آزادی تا ۴ اردیبهشت ماه ۹۸.

.

تا ۴ اردیبهشت ۹۸ یکی از ۳۳ برنده خوش‌شانس ۳ دستگاه پژو ۲۰۷ و ۳۰ سکه تمام‌بهار آزادی باشید.
از ۱۷ فروردین تا ۴ اردیبهشت ۹۸، با انجام حداقل یکی از موارد زیر به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت کنید:

خرید سیم‌کارت اعتباری، دائمی و هواداری از shop.irancell.ir یا نمایندگی‌های مجاز فروش سیم‌کارت ایرانسل در سراسر ایران

  • با خرید سیم‌کارت اعتباری علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی، از ۴ هزار تومان اعتبار اولیه رایگان برخوردار شوید و پس از خرید اولین شارژ، ۱۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۱.۵ گیگابایت اینترنت ۲۰ روزه هدیه بگیرید.
  • با خرید سیم‌کارت دائمی علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی، ۲۰ گیگابایت اینترنت یک‌ماهه و یک ساعت مکالمه روزانه ایرانسلی هدیه بگیرید.

‌روشن‌کردن سیم‌کارت‌های غیرفعال

  • اگر حداقل ۹۰ روز سیم‌کارت خود را خاموش کرده‌اید، با فعال‌سازی دوباره آن و اگر حداقل ۳۰ روز از اینترنت سیم‌کارت خود استفاده نکرده‌اید، با استفاده دوباره از اینترنت در قرعه‌کشی شرکت کنید.

تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

  • با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی، یک‌ساعت مکالمه روزانه ایرانسلی هدیه بگیرید و با اطلاع از پیشنهادهای تشویقی و طرح‌های تعرفه، از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید.

ترابرد به ایرانسل

  • شما مشترکان اپراتورهای دیگر نیز می‌توانید بدون تغییری در شماره تلفن‌همراه خود، خط خود را به خط ایرانسل تبدیل کنید و علاوه‌بر شرکت در قرعه‌کشی، از قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه، اینترنت پرسرعت، کیفیت بالا در آنتن‌دهی، تنوع خدمات و محصولات و پوشش‌دهی گسترده لذت ببرید.

توجه: مهلت شرکت در این قرعه‌کشی به پایان رسیده است. اگر تا تاریخ ۴ اردیبهشت یکی از موارد بالا را انجام داده باشید، در این قرعه‌کشی بزرگ شرکت داده خواهید شد.
.